2020-09-23T10:14:01+02:00 22. септембра, 2020. 13:17 |

СВЕТ СПОРТА 012

ФУДБАЛ: СРПСКА ЛИГА ЗАПАД

Две везане победе Младог радника

Резултати 6. (ванредног) кола: Јединство (Уб) – Слога (Пожега) 1:2; Трепча (Косовска Митровица) – Јошаница (Нови Пазар) 2:0; Сушица (Крагујевац) – Гружа 2:0; Млади радник 1926 (Пожаревац) – Мачва 1929 (Богатић) 1:0; ГФК Слобода (Ужице) – Будућност (Ариље) 1:0; Слога 33 (Петровац на Млави) – Шумадија (Аранђеловац) 1:0; Будућност Крушик 2014 (Ваљево) – Железничар (Лајковац) 2:3; Тутин – Смедерево 1924 2:3; Таково (Горњи Милановац) – Бане 1931 (Рашка) 0:0.

Резултати 7. кола: Бане 1931 – Једиснтво (Уб) 0:2; Смедерево 1024 –Таково (Горњи Милановац) 0:3; Железничар (Лајковац) – Тутин 1:0; Шумадија (Аранђеловац) – Будућност Крушик 2014 (Ваљево) 3:0; Будућност (Ариље) – Слога 33 (Петровац на Млави) 2:0; Мачва 1929 (Богатић) – ГФСК Слобода (Ужице) 3:1; Гружа – Млади радник 1926 (Пожаревац) 0:1; Јошаница (Нови Пазар) – Сушица (Крагујевац) 0:0; Слога (Пожега) – Трепча 0:0.

Табела: Слога (П) 17 бодова, Сушица и Млади радник 1926 по 15, Железничар 13, Будућност (А) и Трепча по 12 бодова, Будућност Крушик 2014, Мачва 1929 и Слога 33 по 11, ГФК Слобода 10, Таково и  Тутин  по 9 поена, Јединство и Смедерево 1924 по 8, Гружа 4 бода, Шумадија (А) и Јошаница по 3 и Бане 1931   2 бода.

 

ПОДУНАВСКО – ШУМАДИЈСКА ЗОНА

Влашкодолци избили на прво место

Резултати 5. (ванредног) кола: Слобода (Липе) – ОФК Напредак (Марковац) 2:1; Поморавље (Влашки До) – Слога (Баточина) 3:0; Јасеница 2017 (Смедеревска Паланка) – Борац 1932 (Раља) 0:0; РСК (Раброво) – Пролетер Михајловац 1:1; ОФК Аранђеловац 1979 – Ђердап (Голубац) 2:0; Рудар (Стамница) – Карађорђе (Топола) 3:1; Петар Добрњац (Добрње) –Звижд (Кучево) 1:2; Морава (Велика Плана) – Борац (Жабари) 3:0; ВГСК – Слога (Милатовац) 2:1.

Резултати 6. кола: ОФК Напредак – Слога (М) 2:0; Борац (Ж)- ВГСК 1:0; Звижд – Морава (ВП) 2:1; Карађорђе – Петар Добрњац 4:0; Ђердап –Рудар (С) 3:2; Пролетер Михајловац – ОФК Аранђеловац 1979 4:2; Борац 1932 – РСК 0:1; Слога (Б) – Јасеница 2017  1:0; Слобода – Поморавље 0:3.

Табела: Поморавље и ОФК Аранђеловац по 15 бодова, Пролетер Михајловац  и РСК по 14,   Морава ВП 12, Слога (Б) 11 поена, ВГСК 9, Рудар (С) и Ђердап по 8 бодова, Борац 1932, Петар Добрњац и Звижд по 7, Јасеница 2017 6 бодова, Карађорђе, ОФК Напредак, Слога(М) и Борац (Ж) по 4 поена и ОФК Слобода 3 бода.

 

БРАНИЧЕВСКА ОКРУЖНА ЛИГА

Костолчани и Лучичани предводе

Резултати 6. (ванредног) кола: Напредак 1936 – Младост(Б) 1:0; Интеграл – Трговачки 2:0; Вихор – Рудар (Кр) 1:0; Манастирица – Млава (МЛ) 3:4; Будућност (В) – Сираково 0:3; Железничар – Слога (Л) 1:2; Омладинац (Ш) – Обилић 1:2; Напредак Симићево – Рудар 2011   1:1.

Резултати 7.  кола:  Рудар 2001 (Костолац) – Напредак 1936 (Велико Црниће) 6:0; Обилић (Живица) – Напредак Симићево 1:1; Слога (Лучица) – Омладинац (Шетоње) 2:1; Сираково – Железничар (Пожаревац) 2:1; Млава (Мало Лаоле) – Будућност (Везичево) 1:1; Борац (Кленовник) – Манастирица 7:0; Трговачки (Петровац на Млави) – Вихор (Маљуревац) 2:0; Младост (Бискупље) – Интеграл (Батуша) 4:1; Рудар (Крепољин) – слободан.

Табела: Рудар 2001 и Слога (Л) по 16 бодова, Сираково и Обилић по 13, Борац (К) и Интеграл по 11 бодова, Омладинац (Ш), Железничар и  Трговачки по 9, Младост (Б) и Напредак 1936 по 8 поена, Напредак Симићево, Рудар (К) и Вихор по 7, Млава (МЛ) 6, Будућност (В) 5, Манастирица без бодова.

 

ФУДБАЛ: МФЛ „ДУНАВ“

Баштован прати водеће

Резултати 6. кола: Житковица – БСК 1931 (Брежане) 5:2; Барич – Стиг 1955 (Берање) 5:0; Напредак (Пољана) – Млади борац (Мајиловац) 1:0;   Батовац – Напредак (Бубушинац) 2:1; Дизел (Баре) – Млава (Братинац) 1:0;  Пек (Кусиће) – Слога (Мустапић) 1:2; Баштован (Царевац) – Полет (Волуја) 1:0; Љубичево – Борац 2016 (Доња Крушевица) 3:2.

Табела: Житковица и Дизел по 13 бодова, Полет и Баштован 2015 по 12, Млава (Б) 11 бодова, Барич 10, и Напредак (Б), Батовац, Љубичево и   Слога (М) по 9 бодова, Борац 2016 и Стиг 1955 по 7, БСК 1931  6 поена,  Млади борац и Напредак (П) по  4, Пек без бодова.

 

ФУДБАЛ: МФЛ „МЛАВА“

Рановац испред Крепољина

Резултати 6. кола: Задругар 1947 (Табановац) – Забрђе 1936 0:0; Раде Милошевић (Дубочка) – Бата Булић (Бистрица) 2:1; Победа 1953 (Осаница) – Борац (Велико Лаоле) 4.2; Ударник (Сибница) – Слога 1952 (Велики Поповац) 2:4; Јасеновац (Крепољин) – Полет (Суви До) – Младост (Рановац) Раднички (Кнежица) 2:1; Крилаш (Ћовдин) – Слога 1945 (Велико Село) 4:2; Борац (Вуковац) – Јединство (Каменово) 3:1.

Табела: Младост (Р) 18 бодова, Јасеновац 14, Крилаш 12, Победа 1953, Слога 1952 по 11 бодова, Задругар 1947 и Забрђе 1936 по 10, Раде Милошевић и  Раднички (К) по 8, Ударник 7, Борац (В) 6, Бата Булић и Слога 1945  по 5 поена, Полет (СД) и  Борац (ВЛ) по 4 бода и Јединство (К) 0.

 

ФУДБАЛ: ГРАДСКА ЛИГА „МЛАВА“

Војвода зауставио експрес

Резултати 2. кола: Војвода Миленко (Кличевац) – Земљорадник 1932 (Трњане) 2:0; Бели орао (Брадарац) – Металац (Пожаревац) 2:0; Пролетер 1932 (Пожаревац) – Слога (Дрмно) 2:5; Слога 1936 (Касидол) – Победа (Стари Костолац) 2:2; Напредак 1934 (Набрђе) – слободан.

Табела: Бели орао 6 бодова, Војвода Миленко 4, Слога (Д), Пролетер 1032 и Земљорадник 1932 по 3 бода, Слога 1936, Победа и Металац по 1 бод, Напредак 1934   без бодова.

 

ГРАДСКА ЛИГА ГФС ПОЖАРЕВАЦ „ДУНАВ“

Сопот повео трку

Резултати 2. кола: МИП Мајдан (Пожаревац) – Маргум (Дубравица) 2:2; Дунавац (Петка) – Моравац 1933 (Драговац) 3:3; Дунав (Острово) – Слога 1932 (Ћириковац) 1:5; Сопот (Пожаревац) – Морава (Пругово) 3:2.

Табела: Сопот 6 бодова, Слога 1932 и Дунавац по 4, Моравац 1933 и Дунав по 3 бода, МИП Мајдан и Маргум по 1, Морава 1932 без бодова.

Р. Сандић