Комедија са пет звездица, ..Луда кућа Балканска”, биће изведена у Костолцу, у Дому културе, 17. марта, од 20 сати. Цена карте је 500 динара.

Нада Блам, Драгана Мићаловић, Ирфан Менсур и Лана Аџић играју наизглед типучну српску породицу Петровић.

Њихов дом постаје ,,луда кућа“ кад им млађа ћерка одлежи робију због туђег недела, а старија, са завршеним факултетом, ради као продавачица у бутику. Обе су несрећне у љубави! Упокојени отац не одлази на вечни починак. Молер им остави лом у стану после недовршеног посла. Мајка, на све начине, покушава да ситуацију врати у ,,нормалу“. Шта је било или шта је могло да буде? Овај комад ће показати.

Не пропустите вече врхунског позоришта!

То је и прилика да доживите изложбу слика Удружење ликовних стваралаца Костолца „Спектар“ „Дамама на дар“, посвећену обележавању Дана жена.

Поставка холу Дом културе Костолац отворена је 3. марта. Посетити је можете до 17. марта, сваког дана, од 18 до 20 часова.

Организатори изложбе су УЛСК „Спектар“ Костолац и Центар за културу ,,Костолац”, под покровитељством Градске општине Костолац.

Иначе, за Костолчанима је и изузетан концерт филмске музике Мине Лазаревић. Оджан је 4. марта.

Публика је имала прилику да ужива у вечери испуњеној емоцијама, познатим мелодијама и изузетном сценском атмосфером. Мина Лазаревић је својим препознатљивим вокалом и сценским наступом извела неке од најлепших нумера из познатих филмова, доносећи публици јединствен спој музике и филмске уметности. Посебан допринос концерту дали су и гости вечери, Ивана Кнежевић и Наташа Радовановић, које су додатно обогатиле програм и одушевиле присутне.

Сала Дома културе била је испуњена љубитељима филмске и сценске музике, који су са великим интересовањем пратили програм и наградили извођаче дугим аплаузима.

Концерт филмске музике организовао је Центар за културу „Костолац“ под покровитељством Градске општине Костолац.

Р. Н.

Leave A Reply