2017-10-18T21:34:39+02:00 18. октобра, 2017. 21:34 |

С П О Р Т

МИРОВАЛЕ МРЕЖЕ НА ВАШАРИШТУ

СРПСКА ЛИГА „ЗАПАД“

 Резултати 10. Кола Лозница: Лозница –  Јединство Путеви 3:1.  Чајетина:  Златибор- Шумадија 1903 1:0. Тутин: Тутин – Слога (П) 0:1. Лајковац: Железничар – Будућност Крушик 2014 0:1. Љубић: Полет – Пролетер 0:1. Аранђеловац: Шумадија (А)  – Мокра гора 4:0.Топола: Карађорђе – Млади радник 1926 1:2. Смедерево: Смедерево 1924 – Прово 2:1. Уб: Јединство (Уб) – ФАП 1:2.

Резултати 11. Кола Прибој: ФАП – Лозница  0:5. Прово: Прово – Јединство (Уб) 1:1  Пожаревац: Млади радник 1926 – Смедерево 1924 0:0. Зубин поток: Мокра Гора- Карађорђе 1:0. Враново: Пролетер – Шумдија (А) 1:1. Ваљево: Будућност Крушик  2014 – Полет 6:0. Пожега: Слога – Железничар  2:0. Крагујевац: Шумадија 1903 –  Тутин 1:1. Ужице: Јединство Путеви – Златибор 0:5.

 

Табела: Златибор 26, Слога (П) 25, Смедерево 1924. 24, Пролетер 21, Будућност Крушик 2014. и   Шумадија (А) по 19, Прово и Јединство(Уб) по 17, Мокра Гора 16, Карађорђе   14, Млади радник 1926. 13, Лозница и Шумадија 1903. по 11, Тутин 10,Полет и  10 , ФАП 7,  Јединство Путеви 6,  Железничар    5.  бодова.

  


 

                    РАБРОВЦИ ПОБЕДИЛИ КУЧЕВЉАНЕ

ЗОНА „ДУНАВ

 

Резултати. 9 кола –   Гружа: Гружа – Напредак  2:0. Лозовик: Ударник – Петар Добрњац  3:0. Жагубица: Хомољац – Борац (Ж)  3:0. Кучево: Звижд – РСК 0:2. Радинац: Млади радник (Р) – Морава 0:3. Велико Орашје: Млади борац – Пролетер 1:1. Петровац на Млави: Слога 33 – Рудар 2001 2:0. Топоница: Шумадија – ВГСК 3:2.

Табела: Гружа 23, Морава (ВП), РСК и Слога 33. по 19, Напредак и Пролетер по 15, Рудар 2001  14, Ударник и Петар Добрњац по 13, Звижд, Хомољац и Млади радник (Р) по 12, ВГСК 11,  Шумадија 6, Млади борац 5 и Борац (Ж) без бодова.

 


                   РАДНИК ПРЕБАЦИО НОРМУ У САЛАКОВЦУ

БРАНИЧЕВСКА ЛИГА

 

Резултати 10. кола: Кленовник: Борац – Задругар 0:0. Стамница: Рудар – Рудар (К) 2:1.   Мало Лаоле: Млава (МЛ) – Железничар 2:0. Голубац: Ђердап – Напредак 1936 4:2   Суви До: Полет  – Трговачки  0:0. Везичево: Будућност (В) – Слога (Б) 1:3. Љубиње: Јединство (Љ) – Макце  1:2. Салаковац: Радник – Младост (Б)  5:1.

Табела: Рудар (С) 25, Рудар (К) 21, Полет (СД) 18, Ђердап  и Слога (Б) по 16, Трговачки 15,  Млава (МЛ),  Задругар (Т) и Будућност (В)  по 14, Радник, Макце

и Јединство (Љ) по 11, Борац (К),  Напредак 1936 и Младост (Б) по 10, Железничар 5 бодова.

 


                  ПОСТАВЉЕН ЈЕСЕЊИ РЕКОРД У ЖИВИЦИ

МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА „ДУНАВ“

 

Резултати 8. кола –  Житковица: Житковица – Напредак 1934 4:3. Петка:  Дунавац (П) – Басарац 3:0. Мустапић:  Слога (М) – Раднички (П)  1:0. Миљевић: Жика Марковић Уча – Сираково 3:0. Живица: Обилић – Десине 9:0. Волуја: Полет (В) – Стиг 1955 4:0. Пољана: Напредак (П) – Дизел    2:1.

 

Табела: Обилић 24, Дизел 18, Житковица 2017 16, Жика Марковић Уча и Стиг 1955 по  15,  Сираково 14,  Полет (В),  Напредак (П), Слога (М) и Десине по 10,  Напредак 1934 9, Дунавац (П) 7, Раднички (П)  6, Басарац без бодова.

 


                          ГОСТИ УСПЕШНИЈИ ОД ДОМАЋИНА

МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА „МЛАВА“

 

Резултати 8. кола Бистрица: Бата Булић – Манастирица  3:2. Велики Поповац: Слога 1952 – Омладинац (Ш) 2:3. Старчево: Омладинац (С) – Раде Милошевић  2:3. Крепољин: Јасеновац  – Омладинац (Б) 1:2. Кнежица: Раднички (К) – Младост (Р) 2:1. Божевац: БСК 1924 – Интеграл  0:1. Ћовдин: Крилаш –  Напредак  1:2.

 

Табела: Омладинац (Ш) и Интеграл по 21, „Раде Милошевић“ 19, Раднички (К) 14, БСК 1924 12, Младост (Р) и Јасеновац по 10,  Слога 1952, Напредак (С) и Омладинац(Б) по 9, Омладинац (С) 8, Бата Булић, Крилаш  и Манастирица по 7 бодова.

 


                                      СЕДМИЦА У ЉУБИЧЕВУ

ПОЖАРЕВАЧКА ГРАДСКА ЛИГА „ДУНАВ“

 

Резултати 7. кола Ћириковац: Слога (Ћ) – Сопот  0:0. Лучица: Слога (Л) – Слога (Д) 2:2. Љубичево: Љубичево – Рудар Костолац 2008 7:0. Батовац: Батовац – Морава 1932 6:2. Острово: Дунав (О)  –   Пролетер 1932  6:2.

 

Табела: Слога (Ду) 19, Љубичево 15, Слога (Л) 14, Дунав 12, Морава 1932 10, Пролетер 1932 9,  Батовац  8, Слога (Ћ) 6, Рудар Костолац 2008 4  и Сопот 2 бода.

 


                      ЗЕМЉОРАДНИК ИЗОРАО БОДОВЕ ПО ПЛАНУ

ПОЖАРЕВАЧКА ГРАДСКА ЛИГА – „МЛАВА“

 

Резултати 7. Кола Маљуревац: Вихор – Војвода Миленко 9:3. Трњане: Земљорадник- Слога (Др) 3:2. Братинац: Млава (Б) – Напредак (Б) 1:0. Брадарац: Бели орао – МИП Мајдан 1:0. Стари Костолац: Победа (СК) – ОФК Грађански 4:2. Слободан: ФК Металац (Пожаревац).

 

Табела: Вихор 19, Млава 15, Напреда (Бу)12, МИП Мајдан, Победа (СК) и Земљорадник 1932 по 10, Бели орао 8, Слога (Д), Грађански и Металац по 6, Војвода Миленко без бодова.

                                          

                                                                     Раде Сандић