2018-09-13T09:52:43+00:00 13. септембра 2018, 9:52|

С П О Р Т

СРПСКА  ФУДБАЛСКА ЛИГА  „ЗАПАД“

Петровчани уписали другу победу

      Резултати 4. кола – Прово: Прово – Пролетер Михајловац 3:0. Тутин: Тутин – Јошаница  2:1. Љубић: Полет – Лозница 2:4. Љубовија: Дрина – ФАП 1:1. Ваљево: Будућност Крушик 2014 – Мокра Гора 1:1. Пожега: Слога Смедерево 1924 0:0. Петровац на Млави: Слога 33 – Јединство (Уб) 2:1. Аранђеловац: Шумадија – Млади радник 1926 0:0.

       Табела: Шумадија и Слога (ПЖ) по 8, Јошаница и Смедерево 1924, Тутин и ФАП по 7, Мокра Гора, Јединство (Уб) и  Слога 33 по 6, Млади радник 1926 5, Прово, Лозница и Пролетер Михајловац по 4, Дрина 3, Будућност Крушик 2014 2, Полет 0.


ПОДУНАВСКО ШУМАДИЈСКА  ЗОНА

                            Катастрофа Жагубичана у Раљи

        Резултати 3. кола Лозовик: Ударник – ОФК Напредак 3:2. Даросава: Партизан 1945 – Звижд 0:0. Раља: Борац 1932 – Хомољац 7:0. Рабово: РСК – Петар Добрњац 4:0. Стамница: Рудар – Млади борац 3:2. Топола: Карађорђе – ВГСК 1:4. Велика Плана: Морав – ОФК Аранђеловац 1979 0:3.

        Табела: Борац 1932. 9, Партизан 1945, РСК и Звижд по 7, ВГСК, ОФК Аранђеловац 1979, Ударник и Рудар по 6, Карађорђе 3, ОФК Напредак, Млади борац и Морава по 1, Хомољац и Петар Добрњац 0.


БРАНИЧЕВСКА ОКРУЖНА ФУДБАЛСКА ЛИГА

                            Влашкодолци бољи од Жабараца

         Резултати 4. кола Костолац: Рудар 2001 – Ђердап 1:4. Пожаревац: Железничар – Слога(Б) 0:1. Макце: Макце – Јединство 4:5. Везичево: Будућност – Обилић 2:0. Суви До: Полет – Млава (МЛ) 3:2. Крепољин: Рудар – Борац (К) 3:1. Влашки До: Поморавље – Борац (Ж) 4:1. Шетоње: Омладинац – Трговачки 0:0.

         Табела: Поморавље 12, Ђердап 10, Будућност 8, Омладинац 7, Борац (К), Полет и Рудар (К) по 6, Слога, Железничар и Јединство по 5, Обилић, Млава, Борац (Ж) и Трговачки по 4, Рудар 2001 3 и Макце (-1).


МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА „ДУНАВ“

                           Пољанчани са песмом кроз Житковицу

           Резултати 3. кола Мустапић: Слога – Полет (В) 3:1. Бикиње: Полет – Жика Марковић „Уча“ 1:1. Берање: Стиг 1955 – Десине 2:0. Маљуревац: Вихор – Слога (Л) 2:1. Бискупље: Младост – Дизел 4:1. Сираково: Сираково – Напредак 1934 6:3. Житковица: Житковица 2017 – Напредак (П) 2:4.

           Табела: Сираково, Вихор и Жика Марковић „Уча“ по 7, Слога (Л), Младост (Б), Слога (М) и Стиг 1955 по 6,  Напредак (П) 4, Житковица 2017 и Напредак 1934 по 3, Полет (Б) 2, Дизел и Десине по 1, Полет (В)  0.


МЕЂУОПШТИНСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА „МЛАВА“

                      Без победника у Симићеву и Манастирици

         Резултати 3. кола Батуша: Интеграл – „Раде Милошевић“ 3:2. Салаковац: Радник – Јединство 0:1. Бусур: Омладинац – Бата Булић 4:1. Симићево: Напредак – Задругар 2:2. Велики Поповац: Слога 1952 – БСК  2:0. Манастирица: Манастирица – Раднички 1:1. Крепољин: Јасеновац – Напредак 1936 2:1.

        Табела: Омладинац (Б) и Интеграл по 9, Напредак (С) 7, Слога 1952 и Јасеновац по 6, Раднички, „Раде Милошевић“, Задругар, Манастирица и Јединство по 4, Радник  3, Напредак, Бата Булић и БСК по 0.


ГРАДСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА – ПОЖАPЕВАЦ

        Група „Млава“, резултати 1. кола Братинац: Млава – ОФК Грађански 4:0. Бубушинац: Напредак – Слога 1936 5:1. Трњане: Земљорадник – Бели орао 2:1. Дрмно: Слога – Војвода Миленко 4:3. Стари Костолац: Победа – Металац 3:1.

       Група „Дунав“, резултати 1. кола Љубичево: Љубичево – Дунав 5:1. Ћириковац: Слога – Пролетер 1932 4:1. Драговац: Моравац 1933 – БСК 1931 0:2. Пожаревац: Сопот – Морава 1932 1:2. Батовац: Батовац – МИП 2:1.


                         Гордић појачава напад

        Из Смедерева 1924 стигао је убојити нападач Милош Гордић (25,187, 90), који треба да појача напад и поспеши бољу реализацију пожаревачког српсколигаша. Гордић је већ наступио у дресу „црвених“ на гостовању у Аранђеловцу. Очекује се да ће против Прова бити у стартној постави.

                                                                               Раде Сандић