2018-09-18T20:02:01+00:00 18. септембра 2018, 20:02|

С П О Р Т

ФУДБАЛ СУПЕР ЛИГА  СРБИЈЕ – ЖЕНЕ

                            Пожаревљанке у кризи резултата

     Резултати 3. кола Земун: Слога – Пожаревац 4:0. Ниш: Машинац Трејс ПЗП – Спартак 2:0. Београд: Црвна звезда – Раднички 1923 3:1. Слободна Војводина .

     Табела: Слога и Машинац Трејс ПЗП по 9, Црвена звезда 6, Спартак, Пожаревац  и Раднички 1923 по 3, Војводина 0.


СРПСКА  ФУДБАЛСКА ЛИГА  „ЗАПАД“

                                      Друга победа Пожаревљана

       Резултати 5. кола Уб: Јединство  – Шумадиј (А) 0:2. Смедерево: Смедерево 1924 – Слога 33 1:0. Зубин поток: Мокра Гора – Слога (ПЖ) 1:0. Прибој: ФАП 1:1 – Будућност Крушик 2014 0:1. Лозница: Лозница –Дрина 0:0. Нови Пазар: Јошаница – Полет 2:2. Михаловац: Пролетер Михајловац – Тутин 2:3.  Пожаревац:  Млади радник 1926 – Прово  4:0.

      Табела: Шумадија 11, Смедерево 1924 и Тутин по 10, Мокра Гора 9, Јошаница, Млади радник 1926 и Слога (ПЖ) по 8, ФАП  7, Јединство (Уб) и  Слога 33 по 6, Лозница и Будућност Крушик 2014 по 5, Дрина, Пролетер Михајловац и Прово, по 4, Полет 0.


ПОДУНАВСКО ШУМАДИЈСКА  ЗОНА

                                    Рекордан пораз Жагубичана

      Резултати 4. Кола Марковац: ОФК Напредак – ОФК Аранђеловац 1979 3:1. Велико Градиште: ВГСК – Морава 3:1. Велико Орашје: Млади борац –Карађорђе 2:1. Добрње: Петар Добрњац – Рудар 2:0. Жагубица: Хомољац –РСК 0:11. Кучево: Звижд – Борац 1932 1:0. Лозовик: Ударник – Партизан 1945 2:0.

      Табела: РСК и Звижд по 10, Борац 1932 ВГСК и Ударник по 9, Партизан 1945 7, ОФК Аранђеловац 1979 и Рудар по 6, ОФК Напредак и Млади борац, Карађорђе и Петар Добрњац по 3, Морава  1, Хомољац  0.


БРАНИЧЕВСКА ОКРУЖНА ФУДБАЛСКА ЛИГА

              „Енергетичари“ зауставили пожаревачки „Експрес“

         Резултати 6. Кола Костолац: Рудар 2001 – Железничар 2:1. Макце: Макце – Ђердап 0:5. Везичево: Будућност – Слога (Б) 2:0. Суви До: Полет -Јединство 2:0. Крепољин: Рудар – Обилић 4:3. Влашки До: Поморавље –Млава (МЛ) 4:1. Шетоње: Омладинац – Борац (К) 3:0. Петровац на Млави: Трговачки – Борац (Ж) 2:1.

        Табела: Поморавље 18, Ђердап 13, Будућност 11, Омладинац и Трговачки по 10,  Рудар (К) и Полет по 9, Слога,  Железничар и Јединство по 8, Обилић, Млава, Борац (Ж) по 7, Борац (К) по 6, Рудар 2001 3 и Макце (-1) 0.


МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА „ ДУНАВ“

                                        „Вихор и „Уча“ на челу табеле

       Резултати 4. кола Волуја: Полет – Напредак (П) 0:1. Набрђе: Напредак 1934 – Житковица 2017 2:1. Баре: Дизел – Сираково 2:1. Лучица: Слога  -Младост  3:0. Десине: Десине – Вихор 2:3. Миљевић: Жика Марковић „Уча“ -Стиг 1955 3:2. Мустапић: Слога – Полет  4:1.

      Табела: Вихор и Жика Марковић „Уча“ по 10, Слога (Л) и  Слога (М) по 9, Сираково и Напредак (П) по 7, Младост (Б), Стиг 1955 и Напредак 1934 по 6, Дизел 4, Житковица 2017 3, Полет(Б) 2,  Десине 1, Полет (В)  0.


МЕЂУОПШТИНСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА „ МЛАВА“

                              Пола туцета голова у Табановцу

       Резултати 4.кола Дубочка: Раде Милошевић – Напредак 1936 0:1. Кнежица: Раднички – Јасеновац 3:3. Бошњак: БСК – Манастирица 0:4. Табановац: Задругар – Слога 1952 6:0. Бистрица: Бата Булић – Напредак 1:1. Каменово: Јединство – Омладинац 0:2. Батуша: Интеграл – Радник 2:1.

Табела: Омладинац (Б) и Интеграл по 12, Напредак (С) 8, Задругар, Манастирица и Јасеновац по 7, Слога 1952 6, Раднички 5, Раде Милошевић и Јединство по 4, Радник  и Напредак по 3, Бата Булић 1 и БСК по 0.


ГРАДСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА – ПОЖАРЕВАЦ

                    Грађански изгубио градски дерби

          Група „Млава“. Резултати 2. кола Пожаревац: ОФК Грађански – Металац 1:4. Кличевац: Војвода Миленко – Победа 0:3. Брадарац: Бели орао – Слога 4:0. Касидол: Слога 1936 – Земљорадник  2:1. Братинац: Млава – Напредак 1:0.

          Табела: Бели орао, Победа и Млава по 6, Напредак, Металац,Слога и Слога 1936 по 3, Земљорадник, Војвода Миленко и ОФК Грађански 0.


                           „Месарима“ плитак Дунав

         Група „Дунав“. Резултати 2. Кола Острово: Дунав – МИП Мајдан 0:4. Пругово: Морава 1932 – Батовац 1:5. Брежане: БСК 1931 – Сопот 2:2. Пожаревац: Пролетер 1932 – Моравац 1933 4:1. Љубичево: Љубичево – Слога  4:0.

       Табела: Љубичево и Батовац по 6, БСК 1931 4, МИП Мајдан, Пролетер 1932, Слога и Морава 1932 по 3, Сопот 1, Моравац 1933 и Дунав 0.


ОПШТИНСКА ЛИГА МАЛО ЦРНИЋЕ

                                      „Стиг стао у Смољинцу

        Резултати 1. кола – Црљенац: Стиг – Напредак 1927 (Топоница) 1:2. Смољинац: Јединство – Стиг (Мало Црниће) 4:1. Велико Село: Слога 1945 –БСК 1924 (Божевац) 0:2.

                                                                                                             Раде Сандић