2018-11-21T08:39:43+00:00 21. новембра 2018, 8:39|

С П О Р Т

ФУДБАЛ-ОМЛАДИНСКА ЛИГА ФС РЗС

„Мачва“(Шабац) – „Млади радник 1926“12:0.

 

КАДЕТСКА ЛИГА ФС РЗС

„Мачва“ (Шабац) – „Млади радник1926“ 7:0


 Кажњен тренер

Зоран Јанковић, дисцплински судија Српске лиге Запад, казнио је тренера пожаревачког српсколигаша Младог радника 1926 Андрију Ферлежаса 12.000 динара због неспортског понашања на утакмици у Тутину.


ФУДБАЛ –СРПСКА ЛИГА – ЗАПАД

               „Млади радникна шестом месту

Резултати  14ола-Прово:Прово–Слога (ПЖ) 0:0.Петровац на Млави:Слога 33 –Будућност Крушик 2014 0:1. Аранђеловац:Шумадија(А) -Дрина 1:1.Пожаревац:Млади радник  1926-Полет  2:0. Уб:Јединство –Тутин 0:0.Смедерево:Смедерево 1924  -Пролетер Михајловац  2:1.Зубин Поток: Мокра Гора –Јошаница 1:2. Прибој: ФАП -Лозница 1:0.

Табела:Смедерево 1924 29,Слога(ПЖ) 28, Јошаница 25,Тутин 24,Шумадија и Млади радник 1926по 22,  Мокра Гора21,Слога 33 19, Јединство(Уб) и ФАП по18, Лозница17, Будућност Крушик 2014 15, Прово 14,Дрина12,Полет и Пролетер Михајловац по 10.


 ФУДБАЛ –ПОДУНАВСКО-ШУМАДИЈСКА  ЗОНА

Гости изненадили Великоградиштанце

 Резултати 13ола -Топола:Карађорђе -ОФК Напредак 7:2.Велика Плана: Морава–Рудар(С) 3:2.Аранђеловац:ОФК Аранђеловац 1979 – РСК  1:3.Велико Градиште:ВГСК  -Борац 1932 0:1.Велико Орашје: Млади борац  -Партизан 1945 1:4.Добрње:Петар Добрњац  -Ударник 1:0. Жагубица:  Хомољац -Звижд 1:2.

Табела:РСК 37,ОФК Аранђеловац 1979 27, Звижд  и Рудар по 23, Борац 1932 и ВГСК по 21, Петар Добрњац 19, Партизан 1924,ОФК Напредак и Ударник по 16, Карађорђе15, Морава 13, Млади борац 10 и  Хомољац 0.


 БРАНИЧЕВСКА ОКРУЖНА ФУДБАЛСКА ЛИГА

Жабарци прошли

Резултати 15.кола– Љубиње:Јединство – Рудар 2001(Кос) 3:2.Буровац:Слога – Обилић 2:2.Голубац:Ђердап- Млава (МЛ) 2:3.Пожаревац: Железничар–Борац (К) 4:0.Макце:Макце – Борац (Ж) 0:1.Везичево:Будућност–Трговачки 6:5.СувиДо:Полет – Омладинац (Ш)  3:2.Крепољин:Рудар (Кре) – Поморавље 0:3.

Табела:Поморавље 45,Ђердап 32,Борац(Ж) 27, Омладинац и Трговачки по 25, Будућност 24, Железничар 23, Млава 21,Слога 20, Обилић, Рудар 2001, Рудар (К) и Полет по 18, Јединство17,Борац (К) 13,Макце (-1).


 МЕЂУОПШТИНСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА „ДУНАВ“

Сираково само на врху

Резултати13.кола-Сираково–Полет(В) 4:1.Житковица 2017–Младост 2:1.Напредак (П) – Вихор 1:0.Напредак 1934-  Стиг 1955 3:1.Дизел- Полет (Б) 2:1.Слога (Л) – Слога(М) 0:1.Десине-Жика Марковић „Уча“ –  2:1.

Табела:Сираково 31, Слога(М) 24, Слога(Л),Вихор и Напредак (П) по 22, Младост (Б) 21, Жика Марковић „Уча“ 20, Десине19,Стиг 1955 и Дизел по 18, Полет (Б)17, Житковица 2017 15,Напредак 1934 и Полет (В) по 9.


 МЕЂУОПШТИНСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА „ МЛАВА“

                    „Интегралстао у Трњану

Резултати 12.кола-Манастирица – Раде Милошевић „Уча“ 2:1.Јасеновац -Слога 1952 2:1.Напредак 1936 – Напредак 2:1. Раднички – Омладинац  1:0.Задругар – Интеграл 2:1.  Бата Булић  -Јединство 2:1. БСК2:1.(слободан).

Табела:Омладинац(Б) 31, Интеграл 28,Напредак (С) 23,Задругар 22, Раднички 21, Манастирица19, Раде Милошевић „Уча“ 17, Јасеновац 16, Бата Булић  13,Слога 1952 12, Напредак 1936 11,  Јединство 6, БСК 1.


 РУКОМЕТ- СУПЕР „Б“ ЛИГА– ЖЕНЕ

Пожареваљанке и даље држе „фењер“

Табела – после 8.кола: Панчево,ОРК Београд и Врбас по 14, Железничар (Инђија) 12, Словен 9,Толичанин 7, Кучево 6, Раднички 1964, Слога и Пирот по 5, Напредак 12 3,  Пожаревац  2.


 РУКОМЕТ –СУПЕР  „Б“ ЛИГА СЕВЕР -ЦЕНТАР (М)

                            Поражени код куће

Табелапосле 9.кола: Пролетер (Зрењанин) 12, Лавови БП (БачкаПаланка), Колубара (Лазаревац) и Врбас Петрол по 11,Мачва (Богатић) 9,Морава (ВеликаПлана), Пожаревац и Југовић (Каћ) по7, СЦ Вождовац (Београд) и Лозница по 6, Црвенка 5, Јединство (Нови Бечеј)  4.


 ОДБОЈКА – СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ(М)

            „Млади радникобишао  „црно-беле“

Табелапосле9.кола-Војводина НСС (НовиСад) 21,Црвена звезда (Београд) 20, Јединство (СтараПазова)15, Млади радник (Пожаревац)14 Партизан (Београд) и Раднички (Крагујевац) по13, Ва 014 Баувазени Спартак (Суботица) по 11, Спартак (Љиг) и Нови Пазар по 7.


 СТОНИ ТЕНИС – СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ (М)

Пожаревљани у узлазној форми

Табелапосле 6.кола: Банат (Зрењанин) 12,Раднички (НовиСад) 11,Стенес (Зрењанин) и Спартак (Суботица) по10, Црвена звезда (Београд) 9, Партизан (Београд), Бачка Паланка,Пожаревац и Ада по 8,Темерин 6.

Раде Сандић