Из породилишта Опште болнице у Пожаревцу преносимо информације о бебама које су током протекле недеље рођене у овоj здравственој установи.
У периоду од 6. до 12. јула, рођено је 20 беба, 10 дечака и 10 девојчица.
Редакција листа “Реч народа” родитељима честита од срца, а малишанима жели дуг живот, много здрaвља и среће !
Девојчице су добили:
Анка Ајвази и Емрам Мурина из Костолца, Невена Јовановић и Иван Огњановић из Костолца, Сабрина и Лазар Грујић из Тополовника, Милена Јанковић и Ненад Петровић из Бусура, Олгица Реџеповић и Владан Стокић из Пожаревца, Милица Реднак и Бојан Момчиловић из Симићева, Гордана Кантарађија и Дејан Гајић из Великог Градишта, Јулијана Милошевић и Срећко Живановић из Сиракова, Милијана и Иван Панћика из Раденке, Јелена и Марко Трипковић из Пожаревца.
Дечаке су добили:
Моника Буцуловић и Рамадан Шабани из Костолца, Сандра Врачарић и Саша Бећаговић из Пожаревца, Надица Јовановић и Вуле Ристић из Нереснице, Марија Матић и Срећко Јанковић из Велике Бреснице, Јелена и Милан Савић из Пожаревца, Јелена Чобић Станисављевић и Драган Станисављевић из Пожаревца, Данијела и Миодраг Бајевић из Костолца, Тамара Јовановић и Владимир Простран из Пожаревца, Анита и Александар Динић из Пожаревца, Тања Мартић и Драшко Ђокић из Пожаревца.