Одбојкаши Младог радника и Партизан Сокербета, у недељу, 6. марта, у Хали спортова у Лајковцу, играће финале 57. Купа Србије. Речи подршке им је на последњем тренингу пред меч упутио градоначелник Пожаревца Саша Павловић. -Дошао сам да играчима пружим подршку коју су они имали и годинама уназад од стране Града Пожаревца. Очекује их велика борба у финалу Купа Србије. Надамо се трофеју, али не желимо да им створимо тај додатни притисак. Они су већ победници самим одласком на финале, рекао је Павловић пожелевши им пуно среће и добрих потеза у недељу. Председник Одбојкашког клуба „Млади Радник“ Драган Марковић, истакао је да је клуб у потпуности спреман за утакмицу која им предстоји. -Спремни смо, орни смо, атмосфера у екипи је одлична. Имамо изузетну екипу која може да парира противнику, рекао је Марковић додавши да се нада да ће пехар у понедељак бити у Пожаревцу.
И.Р.
Популарно
- Атлетски клуб „Муње 012“: Жетва медаља у Ћуприји
- Победничка представа „Contra Mundum“, „Златна фибула“ Гoрдaни Ђурђeвић Димић
- Три нова подземна контејнера у Вардарској
- У Пожаревцу, 24. јуна: Награде вишеструким даваоцима крви
- У Пожаревцу: СНС зове на трибину о здравим стиловима живота
- Атлетичари Пожаревца заблистали у Волосу и Ћуприји
- Пекар -занимање које спаја традицију, знање и савремену технологију
- Малишани рођени од 5. до 11. јуна 2026.године