„Пожаревац“ – „Партенон“ 7:7 (1:3)

Хала: СЦ „Пожаревац“. Гледалаца: 150. Судије: Милош Ранђеловић 8 и Јован Јанковић 8 (обојица из Пожаревца). Стрелци: Живадиновић у 28, Јеремић у 2 и 34, Ф. Крстић у 25, и 30, Мирковић у 23. и 28. минуту за Пожаревац. Спасојевић у 23, Радић у 8, 10 и 36, Вељковић у 6. и 27, Петровић у 24. минуту за Партенон. Жути картон: Јеремић (Пожаревац).

Пред голом Паланчана

Партенон из Смедеревске Паланке прописно је намучио домаћина, који је већ обезбедио прво место и улазак у виши ранг такмичења. Ипак, реми са доста голова је пружио уживање љубитељима малог фудбала. У финишу сусрета домаћи су имали вођство од 7:6, али су агилни гости успели да изједначе и тако је свакој екипи припао по једна бод.

ПОЖАРЕВАЦ: НОВАКОВИЋ 7, ЖИВАДИНОВИЋ 7,5, М. ЈЕРЕМИЋ 8, КРСТИЋ 8, МИРКОВИЋ 8, М. Алексић 7, Јовић 7, В. Алексић 7, Ђорђевић 7, Лепојевић 7, Дракулић 7, Д. Јеремић 7 и Гостојић 7.
ПАРТЕНОН: НАЂ 7, ЈОВИЋ 7, СПАСОЈЕВИЋ 7,5, РАДИЋ 8, МАКСИМОВИЋ 7, Николић 7, Вељковић 8 и Петровић 7,5.
Играч утакмице: Филип Крстић (Пожаревац).

У 21. колу КМФ Пожаревац (41) игра као гост са екипом Жупски Рубин (25) у Пријепољу.