КМФ „ПОЖАРЕВАЦ“ – КМФ „РБ“ 11 : 6 (3:0)

Никола Гостојић у акцији

Хала: СЦ „Пожаревац“. Гледалаца: 200. Судије: Немања Радић 8 и Богдан Савић 8 из Крагујевца.

Александар Ћирић је отворио меч са одличном екипом из Ваљева са два почетна гола постигнута у два минута (9 и 10). Код првог је лопту сместио у саме ракље, а код другог је лобовао голмана. У наставку, после одмора Ваљевци играју са голманом у пољу што доводи до прихватања прикључка (7:6). Домаћи су се тргли на време и поново направили разлику од пет голова за коначну победу (11:6), која је донела нове бодове за цементирање првог места.

Поново одложено са Лепосавићем
Због забране окупљања на територији јужне покрајине, већ одложени сусрет 2. кола са екипом Лепосавић 2018 поново је одложен. Непосредно пред пут у Лепосавић, домаћин је обавестио Пожаревљане о насталој ситуацији, а и ФС РЗС је потврдио одлуку о новом одлагању, тако да ће се чекати трећи термин за играње ове утакмице.

Стрелци: А. Крстић у 38, М. Јеремић у 37, Пајић у 28, 37, 38. и 43, Дракулић у 23, Гостојић у 30, Ф. Крстић у 19, Ћирић у 9. и 10. за КМФ Пожаревац. Прокић у 37,Ђурић у 35, Рашевић у 27, Ђукић у 29, Пајић у 22. и 32. минуту за КМФ РБ. Жути картони: Прокић, Ђурић и Крстић (КМФ РБ).

„ПОЖАРЕВАЦ“: А. КРСТИЋ 7,5, М. ЈЕРЕМИЋ 8, ПАЈИЋ 8, ДРАКУЛИЋ 7,5, ГОСТОЈИЋ 7,5, Новаковић 7, Живадиновић 7, Лепојевић 7, Ђорђевић 7, Д. Јеремић 7, Ф. Крстић 7,5, Ћирић 7,5 и Мирковић 7.

КМФ „РБ“: ЛАЗОВИЋ 6, ШОШО 7, ПРОКИЋ 7,5, ТЕПАВЧЕВИЋ 6,5, ЂУРИЋ 7,5, Ранковић 6, Максимовић 6, Ранисављевић 6,Рашевић 7,5, Ђукић 7,5, Крстић 6 и Пајић 8.

Играч утакмице: Марко Јеремић (КМФ Пожаревац).

Текст и фото: Р. Сандић