У Шапцу је одржан 4. Госпојински атлетски митинг за атлетске школе и пионире. АК „Пожаревац“ је освојио 8 медаља. У конкуренцији школа на 200 и 300 метара, Петра Максимовски и Огњен Јаковљевић освојили су трећа места и бронзане медаље. Државни првак у спринту на 100 метара , Петар Милошевић се позлатио освојивши прво место. Милена Милановић трчала је у две дисциплине (100 и 300 м.) и у обе трке била је трећа. Маша Рајић је победила у трци на средњим пругама (600 м.) а Даница Стојковић је била трећа. На 800 метара, Никола Савић је био други и освојио сребрну медаљу. Пред атлетичарима АК „Пожаревац“ до краја ове сезоне су: Првенство централне Србије, серија уличних трка РТС-а и на крају Крос првенство Србије.