Јуче је у Бајиној Башти одржан Интернационални карате турнир „TARA OPEN“ на коме је учествовало више од 50 клубова из земље и иностранства. Међу њима успешно су се преставили и такмичари Карате клуба „ВГСК“ из Великог Градишта, чије боје је бранило  9 такмичара. Прво место и златну медаљу у борбама освојио је Марко Стевић из категорије нада до  47 килограма, док је прво место и златну медаљу у борбама у категорији пионира до 32 килограма освојила Наталија Јаношевић. Треће место и бронзана медаља припала је Немањи Милосављевићу у категорији кадета до 52  килограма. Бронзе у катама освојили су Наталија Јаношевић у категорији пионира и Лука Милошевић у категорији нада. Ово такмичење била је последња провера пред КУП Србије који се одржава другог јуна Новом Саду, као и Дунав Куп који се одржава сутрадан.