АК „Партизан 1945“ организовао је у београдској Атлетској дворани на Бањици Новогодишњи митинг под називом „Сусрет будућих шампиона.“

Ова предновогодишња атлетска манифестација окупила је око 1.100 спортиста и такмичара из Румуније, Бугарске, Босне и Херцеговине и Републике Српске, међу којима су биле и пожаревачке атлетске наде из  Пожаревца. На овом такмичењу АК „Пожаревац“ освојио је 4 медаље. Најмлађа, Тара Јаћимовић освојила је прво место  у спринту на 50 метара.

Добре резултате на средњим стазама постигле су и  потврдиле Маша Рајић – (прво место на 800м) и Катарина Рогожарски, која је освојила друго место на 1.000 метара, као и Вељко Дом, освајaњем, такође другог места у трци јуниора и сениора на 1.000 метара.