На такмичењу у пружању прве помоћи градова и општина Источне и Јужне Србије организованом у Зајечару, екипа пожаревачког Црвеног крста победе је однела у категорији омладине и у реалистичком приказу повреда, стања и обољења, док је петопласирана била у категорији подмлатка. Тимови који су заузели прва места пласирали су се на Државно такмичење у пружању прве помоћи које ће се у Београду одржати у септембру.
Популарно
- Пожаревац: Балони, осмеси и понека суза за крај вртићких дана
- Не пропустите последњу утакмицу ФК ,,Рудар“ у првенству
- Љубиша Радојковић: Човек дубоких стамничких корена
- Регенеративна пољопривреда као темељ одрживог развоја
- Јевтић следеће сезоне преузима кормило Младог радника
- Илија Симић
- У Пожаревцу сузбијање комараца 9. јуна
- „Млади Радник 1926“: Сениори за опстанак. Кадетима и петлићима шампионски пехари