Завршно треће коло традиционалне Лиге пријатељства радника Електропривреде Србије у такмичењу спортских риболоваца одржано је  на „топлој Млави“ у Костолцу. Такмичење су организовали синдикати ТЕ „Костолац“, ПК „Дрмно“, „Косово Обилић“ и СРД „Дунавац“ Костолац уз сагласност корисника  рибарског подручја „Млава“ Србијашуме. Учествовало је пет екипа: Површински копови и термоелектране Костолац, Косово Обилић, Панонске топлане Нови Сад, Турбина Вреоци Колубара и Електране Тент Обреновац.

-Пето место је освојила екипа „Тент Обреновац“ са 1.310 поена и 11 секторских пласмана, четврто место „Косово Обилић“ са 1.550 и 11 секторских пласмана, треће место је припало Панонској топлани Нови Сад са 1.575 поена и 10 секторских пласмана, друго место је заузела екипа „Турбина“ Вреоци Колубара са 1.845 поена и 10 секторских пласмана, а убедљиво прво место освојила је екипа Површински копови и термоелектране Костолац са 5.290 поена и 3 секторска пласмана, истакао је председник Риболовног друштва „Дунавац“ Костолац Ненад Радовић.

Свеукупни овогодишњи победник екипа „Површински копови и термоелектране Костолац“  „уловила“ је 16 780 поена и 17 секторских пласмана.  Друго место је припало екипи „Турбина Вреоци“ Колубара са 9. 085 поена и 24,5 секторских пласмана, треће место „Косово Обилић“ са 12. 625 поена и 25 секторских пласмана, четврто екипи „Панонске топлане“ са 10. 780 поена и 30 секторских пласмана и пето место „Тент Обреновац“ са 3705 поена 38,5 секторсих пласмана, рекао је Радовић.

У појединачним пласманима, у последњем колу, екипа „Копови и термоелектране Костолац“ освојила је три прва места, апсолутни првак стазе је био Ненад Радовић са 3.610 поена, у Б сектору Никола Шарановић са 435 поена освојио је прво место, као и  Милан Вујовић са 1. 245 поена, сви чланови спортско- риболовног друштва „Дунавац“ Костолац да

У генералном појединачном пласману прво место је освојио Милан Вујовић, друго место  Никола Шарановић  и треће Михајло Арсенијевић.