2017-11-15T08:26:31+01:00 15. новембра, 2017. 08:26 |

С П О Р Т

СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ – ЖЕНЕ

 Пожаревљанке на трећем месту

 Резултати 10. колаПожаревац: Пожаревац – Напредак 3:0. Суботица: Спартак – Црвена звезда 4:0. Утакмице у Београду: Рад – Слога Раднички и Нишу: Машинац Трејс ПЗП – Војводина играју се 13. новембра.

Табела: Спартак 30, Црвена звезда 22, Пожаревац 16, Војводина 15 бодова, Машинац 11, Напредак 9, Слога Раднички и Рад имају по 1 бод.


СРПСКА ЛИГА „ЗАПАД“

 Реми без голова на Вашаришту

 Резултати 15. кола Пожаревац: Млади радник 1926 – Лозница 0:0. Зубин поток: Мокра Гора – Прово 0:0. Враново: Пролетер – ФАП 4:0. Ваљево: Будућност Крушик  2014 – Јединство (Уб) 1:1. Пожега: Слога – Смедерево 1924   1:2. Крагујевац: Шумадија 1903 – Карађорђе 0:1. Ужице: Јединство Путеви – Шумадија (А)  0:1. Чајетина: Златибор –  Полет 2:0. Тутин: Тутин – Железничар 1:2.

Табела: Смедерево 1924  36, Златибор 33, Слога (П) 32, Шумадија (А) 28, Пролетер и Јединство (Уб) по 27 бодова, Прово 23, Будућност Крушик 2014   21, Мокра Гора 20, Карађорђе 19, Млади радник 1926 и Тутин по 15 бодова, Лозница 14, Железничар, Шумадија 1903 и Полет по 13, ФАП  9, Јединство Путеви 7 бодова.


ЗОНА „ДУНАВ

Жабарци немоћни у Петровцу

 Резултати 12. кола Жагубица: Хомољац – Напредак 3:1. Кучево: Звижд -Ударник  3:1. Радинац: Млади радник (Р) – Гружа 0:4. Велико Орашје: Млади борац – Петар Добрњац 3:2. Петровац на Млави: Слога 33 – Борац (Ж) 9:0. Топоница: Шумадија – РСК 0:2. Велико Градиште: ВГСК – Морава 0:0. Костолац: Рудар 2001 – Пролетер 0:2.

Табела: РСК и Гружа по 28, Слога 33 и Морава (ВП) по 26 бодова, Пролетер 25, Звижд 22,Ударник 20, Напредак и Петар Добрњац по 19, Хомољац 18, Рудар 2001   17, ВГСК 16 бодова, Млади радник (Р) 15, Млади борац 14, Шумадија 6 и Борац (Ж) без бодова.


 БРАНИЧЕВСКА ЛИГА

 Салаковчани бољи у општинском дербију

 Резултати 14. кола Кленовик: Борац(К) – Млава (МЛ) 4:2. Голубац: Ђердап –Рудар (С) 3:3. Суви До: Полет – Задругар 0:0. Везичево: Будућност (В) – Рудар (К) 3:1. Љубиње: Јединство (Љ) – Железничар 3:1. Салаковац: Радник – Напредак 1936  3:2. Бискупље: Младост (Б) – Трговачки 2:1. Макце: Макце – Слога (Б) 3:0.

Табела: Рудар (С) 29, Рудар (К) 27, Ђердап 23, Трговачки 21 бод, Будућност (В),    Млава (МЛ) и Борац (К) по 20, Полет (СД), Слога (Б), Јединство (Љ) по 19 бодова, Младост (Б) 18, Макце 17, Задругар (Т) и Радник по 15, Железничар и Напредак 1936  по 14 бодова.


МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА „ДУНАВ“

Седам голова постигнуто  у Пољани

 Резултати 12. кола –  Житковица: Житковица 2017 – Слога (М) 3:0. Миљевић: Жика Марковић Уча – Дунавац 1:0. Живица: Обилић – Напредак 1934   2:1. Пољана: Напредак (П) – Раднички (П) 6:1. Баре: Дизел – Сираково 2:2. Берање: Стиг 1955 – Десине 1:0.

Табела: Обилић 27, Жика Марковић Уча 24, Дизел 23бода, Стиг 1955  22,   Житковица 2017   19 бодова, Напредак (П) 17, Сираково и Полет (В)  по 16, Слога (М) 12, Напредак 1934   10, Раднички (П) 9 бодова, Десине 7, Дунавац (П) 5.


МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА „МЛАВА“

 Петарда у Симићеву

 Резултати 12. кола Бистрица: Бата Булић – Омладинац (С) 5:1. Крепољин: Јасеновац – Слога 1952   3:0. Кнежица: Раднички (К) – Манастирица 0:1. Божевац: БСК 1924 – Омладинац (Ш) 2:4. Ћовдин: Крилаш – Раде Милошевић 0:1. Симићево: Напредак (С) – Омладинац (Б) 5:0. Батуша: Интеграл – Младост (Р) 3:2.

Табела: Омладинац (Ш) и Интеграл по 30, Раде Милошевић 27, Јасеновац и Раднички (К) по 18 бодова, Бата Булић и Напредак (С) по 16, БСК 1924 и Манастирица  по 15, Младост (Р) 14, Крилаш 13, Омладинац (С) 12, Слога 1952 и Омладинац (Б) по 9 бодова.


ПОЖАРЕВАЧКА ГРАДСКА ЛИГА „ДУНАВ“

 Љубичево зимује на врху

Табела: Љубичево 21, Слога (Л) 20, Слога (Ду) 19, Дунав 18, Пролетер 1932   15 бодова, Батовац 14, Морава 1932    10, Слога (Ћ) 6, Рудар Костолац 2008  4 и Сопот 2 бода.


ПОЖАРЕВАЧКА ГРАДСКА ЛИГА „МЛАВА“

Војвода освојио први бод

 Резултати 11. кола – Братинац: Млава(Б) – Вихор 1:0. Брадарац: Бели орао –Металац 2:0. Стари Костолац: Победа (СК) – Војвода Миленко 2:2. Пожаревац: ОФК Грађански – Слога (Др) 1:2. Пожаревац: МИП Мајдан – Напредак (Б) 3:0.

Табела: Вихор 25, Млава 24, МИП Мајдан 19 бодова, Слога (Д) и Напредак (Бу) по 18, Земљорадник 1932   16, Победа (СК) и Бели орао по 14 бода, Грађански и Металац по 6, Војвода Миленко 1 бод.

Раде Сандић