2020-09-09T07:52:18+02:00 9. септембра, 2020. 07:52 |

Са спортских терена…

ВАТЕРПОЛО – ТУРНИР ДРУГЕ ЛИГЕ СРБИЈЕ

 Пожаревац последњи

       РЕЗУЛТАТИ – 1 коло: Врачар – Пожаревац 26:4. Сава – Гоч 12:10. Друго коло: Сава – Пожаревац 35:2. Гоч – Врачар 16:4. Треће коло: Сава – Врачар 16:6. Гоч – Пожаревац 27:6.

        ТАБЕЛА: 1. Сава (Шабац) 9, Гоч (Врњачка Бања) 6, Врачар (Београд) 3, Пожаревац 0.


ФУДБАЛ – СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ – ЖЕНЕ

Наше пале у финишу

      РЕЗУЛТАТИ 5. КОЛА: Машинац Трејс (Ниш)  Слога (Земун) 0:0. Спартак (Суботица) – Раднички 1923 (Крагујевац) 6:0. Земун – Пожаревац 4:2.  Црвена звезда (Београд) – Колубара (Лазаревац) 7:0. ТСЦ (Кањижа) 1 – Војводина (Нови Сад) 4:0.

      ТАБЕЛА: Спартак 15, Машинац Трејс и ТСЦ по 10, Слога 9, Црвена звезда 8, Земун 7, Војводина 6, Пожаревац и Колубара по 3, Раднички 1923  0.


ФУДБАЛ – СРПСКА ЛИГА – ЗАПАД

Пожаревљани славили на Вашаришту

        РЕЗУЛТАТИ 4. КОЛА: Јединство (Уб) – Јошаница (Нови Пазар) 0:0. Слога (Пожега) – Гружа 4:0. Сушица (Крагујевац) – Будућност (Ариље) 2:2. Млади радник 1926 (Пожаревац) – Шумадија (Аранђеловац) 4:1. ГФК Слобода (Ужице) – Железничар (Лајковац) 0:1. Слога 33 (Петровац на Млави) – Смедерево 1924) 1:1. Будућност Крушик 2014 (Ваљево) – Бане 1931 (Рашка) 6:0. Тутин – Таково (Горњи Милановац) 1:0. Трепча (Косовска Митровица) – Мачва 1929 (Богатић)  – одложено.

       ТАБЕЛА: Сушица, Будућност Крушик 2014 и Слога (П) по 10, Млади радник 1926 9, Железничари 7, Тутин и  Будућност (А) по 6, Трепча, Таковопо и Слога 33 по 5, Мачва 1929, ГФК Слобода, Гружа и Смедерево 1924 по 4, Јединство и Јошаница по 2, Бане 1931  1, Шумадија (А)  0.


ЗОНА – ПОДУНАВСКО – ШУМАДИЈСКА

Гости бољи у Влашком Долу

       РЕЗУЛТАТИ 3. КОЛА: Слога (Баточина)  – ОФК Напредак (Марковац) 1:1. Слобода (Липе) – Борац 1932 (Раља) 0:2. Поморавље (Влашки До) – Пролетер Михајловац 2:3. Јасеница 2017 (Смедеревска Паланка) – Ђердап (Голубац) 0:0. РСК (Раброво)  – Карађорђе(Топола) 3:1. Аранђеловац  1979 –  Звижд (Кучево) 2:1. Рудар (Стамница) – Борац (Жабари) 3:3. Петар Добрњац (Добрње) – Слога (Милатовац) 1:1. Морава  (Велика Плана) – ВГСК 1:0.

      ТАБЕЛА: ОФК Аранђеловац и РСК по 9,  Пролетер Михајловац 7, Борац 1932, Поморавље и Морава ВП по 6, Јасеница 2017 и Слога (Б) по 5, Петар Добрњац, Ђердап, Рудар (С) и Слога (М) по 4, ВГСК 3, ОФК Напредак, Карађорђе и Борац (Ж) по 1, Звижд ОФК, Слобода 0.


 БРАНИЧЕВСКА ОКРУЖНА ЛИГА

Костолчани победили у Пожаревцу

       РЕЗУЛТАТИ 4. КОЛА:  Напредак 1936 – Трговачк(Петровац на Млави) 1:1. Младост (Бискупље) – Рудар (Крепољин) 1:1. Интеграл (Батуша) –Борац (Кленовник) 2:0. Вихор (Маљуревац) – Млава  (Мало Лаоле) 3:2. Слога (Буровац) – Сираково 0:3. Манастирица – Слога (Лучица) 2:5. Будућност (Везичево) – Обилић (Живица) 1:0. Железничар (Пожаревац) – Рудар 2001 (Костолац) 1:3. Омладинац (Шетоње) – Напредак Симићево  5:1. 

      ТАБЕЛА: Рудар 2001 12, Слога (Л) 10, Омладинац (Ш), Обилић и Железничар по 9, Интеграл 8, Борац (К) и Сираково по 7, Младост (Б) 5, Напредак Симићево, Напредак 1936 Рудар (К) и Будућност (В) по 4, Трговачки и Вихор по 3, Млава (МЛ) 2,  Манастирица и Слога (Б) 0.


 ФУДБАЛ – МФЛ „ДУНАВ“

Пуно голова у Братинцу 

       РЕЗУЛТАТИ 3. КОЛА:  Баштован (Царевац)  – Житковица 1:1. Љубичево 4:3. Пек (Кусиће) 3:1. Борац 2016 (Доња Крушевица) – Дизел (Баре) 1:3. Полет (Волуја) – Батовац 2:0. Слога (Мустапић) –  Напредак (Пољана) 1:0. Млава (Братинац) – Барич 5:4. Напредак (Бубушинац) – БСК 1931(Брежане) 2:1. Млади борац  (Мајиловац) – Стиг 1955 (Берање) 3:1. 

       ТАБЕЛА: Полет 9, Дизел и Млава (Б) по 7, Љубичево и  Напредак (Б) по 6, Баштован 2015 5, Житковица и Стиг 1955 по 4, Барич, Батовац, БСК 1931, Слога (М),  Борац 2016 и Млади борац по 3, Пек, Напредак (П).


ФУДБАЛ – МФЛ „МЛАВА“ 

Бистричани успешни у Вуковцу

        РЕЗУЛТАТИ 3. КОЛА: Крилаш (Ћовдин) – Задругар 1947 (Табановац) 3:2. Борац (Велико Лаоле) – Младост (Рановац) 0:3. Јединство (Каменово) -Јасеновац (Крепољин) 1:4. Слога 1945 (Велико Село) – Ударник (Сибница) 1:2. Раднички (Кнежица)  – Победа 1953 (Осаница) 2:2. Полет (Суви До) – Раде Милошевић ( Дубочка) 1:3. Слога 1952 (Велики Поповац) –  Забрђе 1936  4:3. Борац (Вуковац) – Бата Булић (Бистрица) 2:3. 

       ТАБЕЛА: Младост (Р) 9, Јасеновац и Раднички (К) по 7, Ударник 6, Победа 1953 и Бата Булић по 5, Слога 1952, Слога 1945 и Крилаш по 4, Задругар 1947, Раде Милошевић, Забрђе 1936, Борац (В) и Борац (ВЛ) по 3, Полет (СД) 1 и Јединство (К) 0.


 ФУДБАЛ – ОФЛ  МАЛО ЦРНИЋЕ

 „Седмица“ у Црљенцу

        РЕЗУЛТАТИ 1. КОЛА: БСК 1924 (Божевац) – Радник (Салаковац) 0:2. Јединство (Смољинац) – Црни витез (Калиште) 3:0. Стиг (Црљенац) – Слога (Мало Црниће) 7:0. Шапине  – Напредак 1927 (Топоница) 5:0.  

                                                                      Раде Сандић