2020-11-11T09:24:22+01:00 11. новембра, 2020. 09:24 |

Са спортских терена…

ОДБОЈКА:СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ  (М)

Резултати 9. кола: Млади радник  – Спарак (С) 3:2. Остали сусрети одложени су за 17. и 18. новембар. 

Табела: Рибница (Краљево) 23 бода, Војводина НС Семе (Нови Сад) 18, Раднички (Крагујевац) и Ниш по 14, Млади радник (Пожаревац) и Спартак (Суботица) по 13 бодова, Црвена звезда (Београд) 7, Партизан (Београд) 9, Борац (Старчево) и Нови Пазар по 3 бода.


РУКОМЕТ: СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ (М) ГРУПА „Б“

Резултати 6. кола: Нови Пазар – Рудар 33:31; Остали сусрети играју се 11. новембра.

Табела: Железничар 1949 (Ниш) 9 бодова, Рудар (Костолац) 8, Нови Пазар 6, Металопластика (Шабац) 5, Раднички (Крагујевац) и Црвена звезда (Београд) по 4 бода,  Обилић (Београд) и  Шамот 65 (Аранђеловац) по 2.


КОШАРКА: ПРВА РЕГИОНАЛНА ЛИГА – ЗАПАД „А“

Резултати 5. кола: Зекас  75 – Пожаревац ( одложено); Слога Елите – Јагодина 74:88; Смедерево 1953 – Раднички  1950   75:82; Плана – Свилајнац Компо 101:86.

Табела: Плана (Велика Плана) и Раднички 1950 (Крагујевац) по 9 бодова, Свилајнац Компо 8, Пожаревац 7, Јагодина и Слога Елите (Краљево) по 6 бодова,  Смедерево 1953 5, Зекас 75 (Рача) 4 бода.


ФУДБАЛ: СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ (Ж)

Резултати 12. кола: Слога – Раднички 1923   7:0; Пожаревац – Mашинац Трејс 0:4; Колубара – Спартак 1:12; ТСЦ – Црвена звезда 1:3; Војводина – Земун (одложено).

Табела: Спартак (Суботица) 34 бода, Машинац Трејс (Ниш) 28, Црвена звезда (Београд) 24 бода, Слога (Земун) 22, ТСЦ (Кањижа) 18, Војводина (Нови Сад) 11 бодова, Земун 9, Пожаревац и Раднички 1923 (Крагујевац) по 8, Колубара (Лазаревац) 4 бода.


ФУДБАЛ: СРПСКА ЛИГА „ЗАПАД“

Резултати 15. кола: Будућност (Ар) – Јединство 0:3; Мачва 1929 – Шумадија 4:1; Гружа – Железничар 2:0; Јошаница – Смедерево 1924  0:2; Слога (П) – Бане 1931   4:0;  Трепча – Таково 1:1; Сушица – Тутин 2:1; Млади радник 1926 – Будућност Крушик 2014  0:0; ГФК Слобода – Слога 33    5:1.   

Табела: Слога (Пожега) 39 бодова, Будућност (Ариље) 30, Будућност Крушик 2014 (Ваљево) 26, Слога 33 (Петровац на Млави) 25, Мачва 1929 (Богатић) и Јединство (Уб) по 24 бода, Таково (Горњи Милановац), Трепча (Косовска Митровица), Сушица (Крагујевац)  и Млади радник 1926 (Пожаревац) по 23 бода, ГФК Слобода (Ужице), Смедерево 1924  и   Железничар (Лајковац) по 22 бода, Тутин 18, Јошаница (Нови Пазар) 11, Гружа 7, Шумадија (Аранђеловац) и  Бане 1931 (Рашка) по 6 бодова.


ФУДБАЛ: ПОДУНАВСКО – ШУМАДИЈСКА ЗОНА

Резултати 14. кола: ОФК Напредак – Ђердап 0:3; Пролетер Михајловац – Карађорђе 3:1; Борац 1932 – Звижд 2:0; Слога (Б) – Борац (Ж) 2 : 0; Слобода – Слога (М) 5:1; ОФК Поморавље  1946 – ВГСК 5:2; Јасеница 2017 – Морава (Велика Плана) 1:0; РСК – Петар Добрњац 2:1; ОФК Аранђеловац 1979 – Рудар (С) 4:2.  

Табела: ОФК Аранђеловац 31 бод, РСК (Раброво) 29, Морава ВП (Велика Плана) 26 бодова, Слога (Баточина) 25, Поморавље (Влашки До) 23, ВГСК (Велико Градиште)  22 бода, Пролетер Михајловац и Карађорђе (Топола) по 20 бодова, Јасеница 2017 (Смедеревска Паланка) 17, Борац 1932 (Раља), Ђердап (Голубац) и Рудар (Стамница) по 16 бодова, Звижд (Кучево) 15, ОФК Напредак (Марковац) и Слобода (Липе) по 13, Петар Добрњац (Добрње) 12, Борац (Жабари) 11, Слога (Милатовац ) 7 бодова.


ФУДБАЛ: БРАНИЧЕВСКА ОКРУЖНА ЛИГА

Резултати 15. кола: Млава (МЛ) – Напредак 1936   0:1; Борац – Сираково 3:0; Рудар (Кр) – Слога (Л) 2:1; Трговачки – Обилић 3:4; Младост – Рудар 2001    1:4; Интеграл  – Напредак Симићево 1:3; Вихор – Омладинац 1:2; Манастирица – Будућност 1:4;  Слободан Железничар. 

Табела: Рудар 2001 (Костолац) 38, Обилић (Живица) 33, Омладинац (Шетоње) 30 бодова, Слога (Лучица) 25, Напредак 1936 (Велико Црниће) 24, Борац (Кленовник) и  Будућност (Везичево) по 23 бода, Железничар (Пожаревац) и Сираково по 20, Рудар (Крепољин)  19 поена, Трговачки (Петровац на Млави) 18, Интеграл (Батуша) 17, Напредак Симићево и Вихор (Маљуревац)  по 14 поена, Младост (Бискупље) 12 бодова, Млава (Мало Лаоле) 10 бодова, Манастирица без бодова. 


ФУДБАЛ: МФЛ „ДУНАВ“

Резултати 14. кола: Житковица – Дизел 1:3; Пек – Батовац  0:5; Баштован  2015 –  Напредак (П) 4:2; Љубичево – Барич 3:0; Борац 2016 – БСК 1931   1:3; Полет – Стиг 1955   4:2; Слога – Млади борац 2:1; Млава – Напредак (Б) 4:3.  

Табела: Дизел (Баре) 29 бодова, Млава ( Братинац) 28, Батовац 27, Житковица 26,  Напредак (Бубушинац) 24 бода, БСК 1931 (Брежане), Баштован 2015 (Царевац) и Љубичево по 22 бода, Полет (Волуја) 21, Барич, Стиг 1955 (Берање) и Слога (Мустапић) по 20 бодова, Млади борац (Мајиловац) 16, Борац 2016 (Доња Крушевица) 14 поена, Напредак (Пољана) 10, Пек (Кусиће) -1.


ФУДБАЛ: МФЛ „МЛАВА“

Резултати 14. кола: Задругар 1947 – Јасеновац 0:0; Младост – Ударник 4:2;  Крилаш  – Победа 1953   4:2; Борац (В) – Раде Милошевић 3:2; Јединство – Забрђе 1936    2:6; Слога 1945 – Бата Булић 2:1; Раднички – Борац (ВЛ) 5:0; Полет – Слога 1952   2:1.

Табела: Младост (Рановац) 36 бодова, Јасеновац (Крепољин) 27, Крилаш (Ћовдин), Задругар 1947 (Табановац) по 26 бодова, Слога 1952 (Велики Поповац) 21, Раднички (Кнежица) 20, Победа 1952 (Осаница) 19, Раде Милошевић ( Дубочка) 18 бодова, Слога 1945 (Велико Село) и  Полет (Суви До) по 17, Ударник (Сибница) 15 поена, Бата Булић (Бистрица) и Забрђе 1936 по 14 бодова, Борац (Велико Лаоле) и Борац (Вуковац) по 11, Јединство (Каменово) 0.


ФУДБАЛ: ГРАДСКА ЛИГА“МЛАВА“

Резултати  9. кола: Напредак 1934 – Металац 0:0; Војвода Миленко – Слога (Д) 3:0;  Бели орао – Победа 2:1; Пролетер 1932 – Слога  1936   3:0; Слободан „Земљорадник 1932“. 

Табела: Бели орао (Брадарац) и Земљорадник 1932 (Трњане) по 17 бодова, Војвода Миленко (Кличевац) 16, Напредак 1934 (Набрђе) 15 бодова, Слога (Дрмно) 13, Металац (Пожаревац) и Пролетер 1932 (Пожаревац) по 9 бодова, Победа (Стари Костолац) 4, Слога 1936 (Касидол) 1 бод.


РУКОМЕТ: ПРВА СРПСКА ЛИГА – ЗАПАД „А“

Резултати 3. кола: Осипаоница – Једннство 1974   23:41; Карађорђе – Слога 33:36; Паланка – Смедерево II   33:31;  Рудар II – Шамот 65  II   26:35; Ударник – Локомотива 36:52. Слободан: ОРК „Млади радник“.

Табела: Локомотива (Лапово) и Слога (Петровац на Млави) по 6 бодова,  Јединство 1947 (Крњево), Шамот 56  II (Аранђеловац) и Карађорђе (Топола) по 4 бода,   Рудар II (Костолац) и Паланка (Смедеревска Паланка)  по 2 бода, Млади радник (Пожаревац), Ударник (Лозовик), Смедерево II и Осипаоница  без бодова.


РУКОМЕТ: ПРВА СРПСКА ЛИГА – ЗАПАД „А“ (Ж)

Резултати 3. кола: Слога II – Млади радник II 37:20; Пожаревац – Немањић 30:18; Јагодина – Раднички 27:21; Ударник – Рудар 22:23.

Табела: Јагодина II 6, Раднички (Свилајнац), Млади радник II (Радинац) и Рудар (Костолац) по 4 бода, Немањић (Пожаревац), Слога II (Петровац на Млави)  и Пожаревац  по 2 бода, ЖРК „Ударник“ (Лозовик) 0.   

                                Раде Сандић