2021-03-17T08:55:46+01:00 17. марта, 2021. 08:55 |

Са спортских терена

ФУДБАЛ – СРПСКА ЛИГА – ЗАПАД

Резултати 19. кола: Гружа – Јединство 0:1. Мачва 1929 – Јошаница 1:3. Будућност – Слога (П) 1:1. Шумадија – Трепча 0:2. Железничар – Сушица 1:3. Смедерево 1924 – Млади радник 1926 1:0. Бане 1931 – ГФК Слобода 1:4. Таково – Слога 33 0:0.Тутин –Будућност Крушик 2014 0:0.

Табела: Слога (Пожега) 49, Будућност (Ариље) 38, Трепча (Косовска Митровица) и Јединство (Уб) по 33, Мачва 1929 (Богатић), Сушица (Крагујевац) и ГФК Слобода (Ужице) по 31, Будућност Крушик 2014 (Ваљево) 30, Слога 33 (Петровац на Млави) и Млади радник 1926 (Пожаревац) по 29,Таково (Горњи Милановац ) 28, Смедерево 1924 26, Железничар (Лајковац) 23,Тутин 22, Јошаница (Нови Пазар) 19, Шумадија (Аранђеловац) 9, Гружа 7, Бане 1931(Рашка) 6.


ФУДБАЛ – ПОДУНАВСКО – ШУМАДИЈСКА ЗОНА

Резултати 19. кола: Морава – ОФК Напредак 2:3. Петар Добрњац – ВГСК 2:4. Рудар – Слога (М) 6:0. РСК Звижд 0:0. Јасеница 2017 – Карађорђе 0:0. Поморавље – Ђердап 2:0. Слобода – ОФК Михајловац 0:4. Слога (Б) – Борац 1932 3:3. ОФК Аранђеловац 1979 – Борац (Ж) 3:0.

Табела: РСК (Раброво) 42, ОФК Аранђеловац 1979 38, ОФК Михајловац 35, Морава (Велика Плана) 33, Поморавље (Влашки До) и Карађорђе (Топола), ВГСК (Велико Градиште) и Слога (Баточина ) по 31, Рудар (Стамница) 28, Звижд (Кучево) и Јасеница 2017 (Смедеревска Паланка) по 24, Борац 1932 (Раља) 18, Ђердап (Голубац) 17, Слобода (Липе) 16, Борац (Жабари) 14, ОФК Напредак (Марковац) 10, Петар Добрњац (Добрње) 9, Слога (Милатовац) 8.


ФУДБАЛ – БРАНИЧЕВСКА ОКРУЖНА ЛИГА

Резултати 18. кола: Напредак 1936 – Железничар 2:0. Будућност (В) – Омладинац (Ш) 2:1. Манастирица – Напредак (Симићево) 1:4. Вихор – Обилић 2:1. Интеграл – Слога (Л) 2:0. Младост (Б) – Сираково 4:2.Трговачки – Млава (МЛ) 1:1. Рудар (Кр) – Борац (К) 1:0.

Табела: Рудар 2001 (Костолац) 44, Обилић (Живица) 39, Омладинац (Шетоње) 33, Напредак 1936 (Велико Црниће) 30, Борац (Кленовник) и Будућност (Витежево) по 29, Слога (Лучица) 28, Рудар (Крепољин) 25, Железничар (Пожаревац) и Сираково по 23,Трговачки (Петровац на Млави) 22, Интеграл (Батуша) и Вихор (Маљуревац) по 20, Младост (Бискупље) 18, Напредак Симићево 17, Млава (Мало Лаоле) 11 и Манастирица 0.


ФУДБАЛ – МФЛ „ДУНАВ“

Резултати 16. кола: Житковица – Пек 8:0. Дизел – Баштован 2015 2:1. Батовац – Љубичево 3:1. Напредак (П) – Борац 2016 1:1. Барич – Полет (В) 1:0. БСК 1931 – Слога (М) 3:1. Стиг 1955 – Млава (Б) 2:2. Млади борац – Напредка (Б) 0:2.

Табела: Дизел (Баре) 35, Батовац 33, Житковица 32, Напредак (Бубушинац) 30, Млава (Братинац) 19, БСК 1931 (Брежане) 28, Барич 26, Стиг 1955 (Берање) 24, Љубичево 23, Баштован 2015 (Царевац) 22, Полет (Волуја) 21, Слога (Мустапић) 20, Млади борац (Мајиловац) 19, Борац 2016 (Доња Крушевица) 15, Напредка (Пољана) 12, Пек (Кусиће) 1.


ФУДБАЛ – МФЛ „МЛАВА“

Резултати 16. кола: Задругар 1947 – Младост (Р) 1:3. Јасеновац – Крилаш 2:5. Ударник (С) – Борац (В) 2:7, Победа 1953 – Јединство 5:1. Раде Милошевић – Слога 1945 2:1. Забрђе 1936 – Раднички (К) 3:2. Бата Булић – Полет (СД) 4:3. Борац (ВЛ) – Слога 1952 1:1.

Табела: Младост (Рановац) 43, Крилаш (Ћовдин) 32, Задругар 1947 (Табановац) 30, Јасеновац 29, Раде Милошевић (Дубочка) 24, Раднички (Кнежица) и Забрђе 1936 по 23, Победа 1953 (Осаница) и Слога 1952 (Велики Поповац) по 22, Бата Булић (Бистрица) и Слога 1945 (Велико Cело), Полет (Суви До) и Борац (Вуковац) по 20, Ударник (Сибница) 18, Борац (Велико Лаоле) 15, Јединство (Каменово) 0.


ОДБОЈКА – ПРВА ЛИГА СРБИЈЕ (М)

Резултати – 22, последњег кола: Металац Таково – Јединство (СП) 3:0. Борац(П) – ВГСК 2:3. Железничар – ВА 014 Bauwesen 2:3. Нови Сад Манекс – Карађорђе 3:1. Дубочица – Спартак (Љ) 2:3. Смедерево Царина – Клек Србијашуме 3:0.

Табела: Спартак(Љиг) 55, Металац Таково (Горњи Милановац) 53, Нови Сад Манекс 54, Карађорђе (Топола) 47, ВГСК (Велико Градиште) 39, Борац (Параћин) 32, Клек Србијашуме 29, Јединство (Стара Пазова) 28, Смедерево Царина 16, ВА 014 Bauwesen (Ваљево) 15, Дубочица (Лесковац) и Железничар (Београд) по 14.


РУКОМЕТ – СУПЕР „Б“ ЛИГА (Ж)

Резултати 13. кола: Топличанин – Црвена звезда 32:27. Срем – Кучево 21:16. Житорађа – Кикинда 27:46. Петроварадин – Београд 27:32. Јуниор – Слога 23:33. ОРК Београд –Панчево 25:30.

Табела: Београд 23, Црвена звезда 20, Кикинда 18, Панчево и Кучево по 16, Топличанин (Прокупље) и Срем (Сремска Митровица) по 14, Петроварадин 13, ОРК Београд 10, Слога (Петровац на Млави) 8, Јуниор (Београд) 2, Житорађа 0.


КОШАРКА – ПРВА ЛИГА – ЗАПАД (ПЛЕЈ – ОФ)

Резултати 5. кола: Студент ББ – Свилајнац 76:83. Златар – Пожаревац 81:71. Чачак 94 – Зекас 75 108:52. Ивањица – Плана (није играно).

Табела: Чачак 94 22, Плана, Златар (Нова Варош) и Студент (Бајина Башта) по 17, Пожаревац 14 и Свилајнац по 15, Зекас 75 (Рача) 14 и Ивањица и 12.


РУКОМЕТ – ПРВА ЛИГА – ЗАПАД „А“ – мушкарци

Разултати 9. кола: Рудар 2 – Карађорђе 27:32. Ударник – Осипаоница 26:19. Локомотива – ОРК Млади радника 33:27. Шамот 65 (2) – Јединство 1974 37:28. Смедерево 2 – Слога 29:35.

Резултати 10. кола: Јединство 1947 – Смедерево 2 35:28. ОРК Млади радник – Шамот 65 (2) 27:26. Осипаоница – Локомотива 28:35. Карађорђе – Ударник 40:25 и Паланка – Рудар 2 29:28.

Табела: Слога (Петровац на Млави) 18, Локомотива (Лапово) 16, Карађорђе (Топола) и Јединство 1974 (Крњево) по 14, Шамот 65 – 2 (Аранђеловац) 10, ОРК Млади радник (Пожаревац) 9, Рудар 2 (Костолац) 7, Паланка (Смедеревска Паланка) 6, Смедерево 2 и Ударник (Лозовик) по 2 и Осипаоница 0.

Раде Сандић