2021-03-31T09:28:30+02:00 31. марта, 2021. 09:28 |

Са спортских терена

ФУДБАЛ – СРПСКА ЛИГА – ЗАПАД

Резултати 21. кола: Јошаница – Јединство 0:1. Гружа – Слога (П) 0:1. Мачва 1929 – Трепча 1:2. Будућност (А) – Сушица 3:2. Шумадија – Млади радник 1926 0:1. Железничар – ГФК Слобода 1:0. Смедерево 1924 – Слога 33 0:2. Бане – Будућност Крушик 2014 1:2. Таково -Тутин 0:0.

       Табела: Слога (Пожега) 55, Будућност (Ариље) 41, Трепча (Косовска Митровица) и Јединство (Уб) по 39, Слога (Петровац на Млави) 35, Сушица (Крагујевац) и Будућност Крушик 2014 (Ваљево) по 34, ГФК Слобода (Ужице) и  Млади радник 1926 (Пожаревац) по 32, Мачва 1929 (Богатић) 31, Таково (Горњи Милановац) 30,  Железничар (Лајковац) 29, Смедерево 1924 27,  Тутин 23, Јошаница (Нови Пазар) 20, Шумадија (Аранђеловац) 9, Гружа 8, Бане 1931 (Рашка) 6.


ФУДБАЛ – ПОДУНАВСКО – ШУМАДИЈСКА ЗОНА 

Резултати 21. кола: ВГСК – ОФК Напредак 2:4. Морава – Слога (М) 4:0. Петар Добрњац – Борац (Ж) 0:0. Рудар – Звижд 1:1. ОФК Аранђеловац 1979 – Карађорђе 1:0. РСК – Ђердап 2:2. Јасеница 2017 – ОФК Михајловац 0:3. Поморавље – Борац 1932  6:0. Слобода  – Слога (Б) 0:1.

      Табела: РСК (Раброво) 46, ОФК Аранђеловац 1979 42, ОФК Михајловац 41, Морава (Велика Плана) 36, Поморавље (Влашки До), ВГСК (Велико Градиште) и Слога (Баточина) по 34, Карађорђе (Топола) 31, Рудар (Стамница) 29, Звижд (Кучево) 26, Јасеница 2017 (Смедеревска Паланка) 25, Ђердап (Голубац) и Слобода (Липе) по 19, Борац 1932 (Раља) и     Борац (Жабари) по 18, ОФК Напредак (Марковац) 16, Слога (Милатовац) 11 и Петар Добрњац (Добрње) 10. 


ФУДБАЛ – БРАНИЧЕВСКА ОКРУЖНА ЛИГА

Резултати 21. кола: Трговачки – Напредак 1936 0:1. Рудар (Кр) – Младост (Б) 0:1. Борац (К) – Интеграл 0:0. Млава  (МЛ) – Вихор 3:2. Слога (Л) – Манастирица 4:0. Обилић – Будућност (В) 0:1. Рудар 2001 – Железничар 4:0. Напредак (Симићево) – Омладинац (Ш)  3:1. Слободно Сираково.

      Табела: Рудар 2001 (Костолац) 53, Обилић (Живица) 42, Омладинац (Шетоње) 39, Напредак 1936 (Велико Црниће) 33, Будућност (Витежево) 32, Слога (Лучица) 31, Борац (Кленовник) 30, Сираково 29, Рудар (Крепољин) 28, Железничар (Пожаревац), Трговачки (Петровац на Млави) и Вихор (Маљуревац) по 26, Интеграл (Батуша) 24, Напредак Симићево 23,  Младост (Бискупље) 21, Млава (Мало Лаоле) 17 и Манастирица 0.


ФУДБАЛ – МФЛ  „ДУНАВ“ 

Резултати 18. кола: Житковица – Баштован 2015 5:1. Пек – Љубичево 0:7. Дизел – Борац 2016 3:1. Батовац – Полет (В) 2:2. Напредак (П) – Слога (М) 4:1. Барич – Млава (Б) 2:1. БСК 1931 – Напредак (Б)  2:1. Стиг 1955 – Млади борац  3:3. 

Табела: Дизел (Баре) 38, Батовац 37, Житковица 35, Напредак (Бубушинац) 33, Млава (Братинац) 32, БСК 1931 (Брежане) 31, Љубичево и Барич по 29, Стиг 1955 (Берање) и Баштован 20 (Царевац) по 25, Млади борац (Мајиловац) и Слога (Мустапић) по 23, Полет (Волуја) 22, Напредак (Пољана) 18, Борац 2016 (Доња Крушевица) 15,  Пек (Кусиће) -1.


ФУДБАЛ – МФЛ  „МЛАВА“

Резултати 18. кола: Задругар 1947 – Крилаш 2:1. Младост (Р) – Борац (В) 3:1. Јасеновац – Јединство 4:1. Ударник (С)  – Слога 1945 1:3. Победа 1953 – Раднички (К) 5:2. Раде Милошевић – Полет (СД) 4:1. Забрђе  1936 – Слога 1952 4:3. Бата Булић – Борац (ВЛ) 1:0.  

       Табела: Младост (Рановац) 46, Крилаш (Ћовдин) 35, Задругар 1947 (Табановац) 33, Јасеновац 32, Раде Милошевић (Дубочка) 28, Забрђе 1936 27, Слога 1945 (Велико Село) 26, Победа 1953 (Осаница) и Слога 1952 (Велики Поповац) по 25, Раднички (Кнежица) 24, Бата Булић (Бистрица) и Борац (Вуковац) по 23, Полет (Суви До) 21, Ударник (Сибница) и Борац (Велико Лаоле) по 18 и Јединство (Каменово) 3.


ФУДБАЛ – ПОЖАРЕВАЧКА ГРАДСКА ЛИГА „ДУНАВ“

Резултати  8. кола: МИП Мајдан – Сопот 2:3. Дунав – Морава 1932 2:1. Дунавац – Слога 1932  1:2. Маргум – Моравац 1933 4:2.

       Табела: Дунав (Острово) 21, Слога 1932 (Ћириковац) 19, Сопот (Пожаревац) 18, Морава 1932  (Пругово) 12, Дунавац (Петка) 10, Маргун (Дубравица) 7, Моравац 1933 (Драговац) 4 и МИП Мајдан 2. 


ФУДБАЛ – ПОЖАРЕВАЧКА ГРАДСКА ЛИГА „МЛАВА“

Резултати 10. кола: Пролетер 1932 – Победа 1:0. Бели  орао – Слога (Д) 2:0. Војвода Миленко – Металац 4:0. Напредак 1934 – Земљорадник 1932 0:0.

Табела: Бели орао (Брадарац) 20, Војвода Миленко (Кличевац) 19, Земљорадник 1932 (Трњане) 18, Напредак 1934 (Набрђе) 16, Слога (Дрмно) 13, Пролетер 1932 (Пожаревац) 12, Металац (Пожаревац) 9, Победа (Стари Костолац) 4, Слога 1936 (Касидол) 1. 


КОШАРКА – ПРВА  ЛИГА – ЗАПАД  (ПЛЕЈ-ОФ)

Резултати 7. кола: Златар – Плана 106:103. Чачак – Свилајнац 109:90.  Ивањица  – Пожаревац  86:81.  Студент – Зекас  66:49.

       Табела: Чачак 94 24, Плана, Златар (Нова Варош) и Студент (Бајина Башта) по 18, Пожаревац  и Свилајнац по 17, Зекас 75 (Рача) 16 и Ивањица 13.


РУКОМЕТ – СУПЕР „ Б“ ЛИГА – ЖЕНЕ

Резултати 14. кола: Црвена звезда – ОРК Београд 30:25. Панчево – Јуниор 31:26. Слога –Петроварадин 25:25. Београд – Житорађа 28:17. Кикинда – Срем 28:30. Кучево -Топличанин 20:28.

       Табела: Београд 25, Црвена звезда (Београд) 22, Кикинда, Панчево и Кучево по 18, Топличанин (Прокупље) и Срем (Сремска Митровица) по 16, Петроварадин 13, ОРК Београд и Слога (Петровац на Млави) по 10, Јуниор (Београд) 2 и Житорађа 0. 

 Раде Сандић