2021-05-11T08:49:37+02:00 11. маја, 2021. 08:49 |

Са спортских терена

РУКОМЕТ – СУПЕР ЛИГА –ПЛЕЈ-ОФ ( М )

Резултати 10. кола: Дубочица 54 – Војводина 22:37,   Динамо – Партизан 25:30,  Металопластика – Рудар 38:29, Железничар 1949. –Раднички  33:33.

Табела: Војводина (Нови Сад )  20, Партизан (Београд ) 15, Металопластика (Шабац) 14, Железничар 1949 (Ниш) 11, Динамо (Панчево) 6 Дубочица 54 (Лесковац)  6,  Раднички (Крагујевац) 4   Рудар (Костолац) 4.


 ФУДБАЛ-СРПСКА ЛИГА – ЗАПАД

Резултати 29. кола: Млади радник 1926. – Јединство 0:0, Трепча – Слога 33, 3:1. Слога (П) – Будућност Крушик 2014 5:1, Јошаница – Тутин 2:1, Гружа – Таково 1:0, Мачва 1929 – Бане 1931 1:0, Будућност (А) – Смедерево 1924 1:2, Шумадија – Железничар 2:1,  Сушица -ГФК Слобода 1:0.

Табела: Слога(Пожега) 68, Јединство (Уб) 56,  Будућност (Ариље) 53,   Трепча (Косовска Митровица) 51, ГФК Слобода (Ужице) 47, Будућност Крушик 2014 (Ваљево) , Слога (Петровац на Млави) и  Млади радник 1926 (Пожаревац) по 44, Мачва 1929 (Богатић) 43, и  Сушица(Крагујевац)  42,  Смедерево 1924  41, Таково (Горњи Милановац )  и   Тутин по   40, Јошаница (Нови Пазар) 37, Железничар (Лајковац) 33,   Гружа и Шумадија (Аранђеловац) по 16, Бане 1931, (Рашка) 7.


ФУДБАЛ-ПОДУНАВСКО-ШУМАДИЈСКА ЗОНА

Резултати 28. кола: ОФК Напредак –  РСК 2:3. Јасеница 2017. – ОФК Аранђеловац 0:0. Поморавље–Рудар  0:0. Слобода – Петар Добрњац 3:0. Борац 1932.- ВГСК 3:2..  Слога(Б) – Морава  3:1.ОФК Михајловац  – Слога(М)  5:0.Ђердап – Борац(Ж)  6:0. Карађорђе – Звижд 1:0.

ТАБЕЛА: РСК(Раброво) 64, ОФК Михајловац 55, Карађорђе(Топола)  и ОФК Аранђеловац 1979. по 48 , Морава(Велика Плана) и Слога (Баточина)  по 46,  Поморавље (Влашки До) 42, ВГСК (Велико Градиште) 41,    Рудар (Стамница) и Звижд (Кучево) по 38,  Ђердап (Голубац)  и ОФК Напредак (Марковац) по 34,  Борац 1932. (Раља) 33,  Слобода(Липе)  32, Јасеница 2017. (Смедеревска Паланка)  29,  Борац(Жабари)  18, Слога (Милатовац) 14, Петар Добрњац (Добрње) 10,


ФУДБАЛ – БРАНИЧЕВСКА ОКРУЖНА ЛИГА

Резултати 29. кола:  Вихор- Манастирица 8:0. Интеграл  – Будућност (В) 1:0. Младост (Б) – Железничар 3:1. Трговачки- Омладинац (Ш) 0:1. Рудар (Кр) – Напредак ,Симићево 1:0. Борац (К) – Рудар 2001. 2:1. Млава  (МЛ) – Обилић  1:5. . Сираково – Слога (Л)   2:3.

Слободан: Напредак 1936.

Табела: Рудар 2001 (Костолац) 66, Обилић (Живица) 54,  Железничар (Пожаревац) 44, Слога (Лучица ) 43, Борац (Кленовник) и Рудар (Крепољин) по 41,   Омладинац (Шетоње) 45, Вихор (Маљуревац) по 40, Напредак ,Симићево 38 и Интеграл (Батуша)  по 39, Напредак 1936. (Велико Црниће) 37, Сираково  36, Трговачки (Петровац на Млави) 35,    Младост (Бискупље) 34, Млава (Мало Лаоле) 14 и Манастирица  0.


ФУДБАЛ – МФЛ  „ ДУНАВ „

Резултати 25. кола : Напредак (П) – Житковица 0:4. Барич  –  Батовац 1:0, БСК 1931. – Дизел  1:3. Стиг 1955 – Пек 5:0,  Млади борац – Баштован 2015  5:0, Напредак (Б) – Љубичево  4:3, Млава ( Б) – Борац 2016  3:1, Слога (М) -Полет (В) 2:1.

Табела : Житковица и  50, Напредак (Бубушинац) 49,  Млава(Братинац) и   Дизел (Баре) по 48, Батовац и БСК 1931.(Брежане) по 41,  Љубичево, Млади борац (Мајиловац) и Стиг 1955 (Берање) по 39,  Слога (Мустапић)  38, Барич 36, Полет (Волуја) 34, Баштован (Царевац)  31,  Напредак (Пољана)  27, Борац 2016. (Доња Крушевица) 18,  Пек (Кусиће) -1.


ФУДБАЛ – МФЛ  „МЛАВА „

Резултати 25. кола: Победа 1953.   – Задругар 1947,  3:0. Раде Милошевић- Ударник (С) 6:3. Забрђе  1936. –  Јасеновац  1:1. Бата Булић  – Младост (Р) 2:1. Слога 1952.- Борац(В) 3:2. Полет (СД) – Јединство 5:0..   Раднички (К)  – Слога 1945. 0.2.Слободан: Крилаш

Табела:      Младост (Рановац) 53, Крилаш (Ћовдин) 44, Јасеновац (Крепољин) 40, Задругар 1947 (Табановац) и Раде Милошевић (Дубочка)  по 37, Победа 1953 (Осаница) ,  Слога 1945 (Велико село) , Забрђе 1936 и Полет (Суви до) по 34  Бата Булић(Бистрица) 32, Слога 1952 (Велики Поповац) и  Борац (Вуковац)  по 31,   Раднички (Кнежица)  30,    Ударник (Сибница)  24, Јединство (Каменово) 3.


ФУДБАЛ- ПОЖАРЕВАЧКА ГРАДСКА ЛИГА „ДУНАВ“

Резултати  14. кола: МИП Мајдан – Моравац 1933. 5:0.  Слога 1932.- Маргум 5:2.     Морава 1932.-  Дунавац 3:1.Сопот –Дунав 3:1.

Табела: Слога 1932 (Ћириковац)  35, Сопот (Пожаревац ) 33, Дунав (Острово) 31,  Морава 1932 (Пругово) 24,  МИП Мајдан 12, Маргун (Дубравица)  11, Дунавац (Петка) 10, Моравац 1933 (Драговац) 4.


ФУДБАЛ-ПОЖАРЕВАЧКА ГРАДСКА ЛИГА „МЛАВА“

Резултати 16 . кола: Победа –  Напредак 1934. 1:3, Пролетер 193 – Бели  орао 2:4.

Слободни:Металац ,   Војвода Миленко и Слога (Д)

Табела: Бели орао (Брадарац) 24, Напредак 1934.(Набрђе) 21, Војвода Миленко (Кличевац) и Слога (Дрмно) по  17,   Метала(Пожаревац) 13, Пролетер 1932 (Пожаревац),   9 , Победа (Стари Костолац) 3.


РУКОМЕТ-ПРВА ЛИГА – ЗАПАД „А“ ( М)

Резултати 17.кола: Локомотива – Смедерево 2.  35:28. Ударник – Слога 24:53, Рудар 2. – Јединство 1947 27.34, Паланка-ОРК Млади радник 35:32. Карађорђе-Осипаоница 44:37.

Табела: Слога (Петровац на Млави) и Локомотива (Лапово) по 27, Карађорђе (Топола) 23, Јединство 1947.(Крњево) 21, Шамот 62-2. 20, ОРК Млади радник 15, Рудар 2 (Костолац) 11, Паланка (Смедеревска Паланка) 10, Смедерево 2. 9, Ударник (Лозовик) 3, Осипаоница 0.


РУКОМЕТ –ПРВА ЛИГА –ЗАПАД „А“(Ж)

Резултати 9.кола: Јагодина 2. –Рудар 40:18, Слога 2 – Раднички 24:23, ЖРК Пожаревац- Млади радник 2 21:25.

Табела: Јагодина 2. (Јагодина) 18, Раднички (Свилајнац) 14, Млади радник 2.(Радинац) 12, Слога 2 (Петровац на Млави) и Рудар (Костолац) по 8, ЖРК Пожаревац 6, Немањић (Пожаревац) 4, Ударник (Лозовик) 0.


РУКОМЕТ-СУПЕР „Б“ ЛИГА ( Ж )

Резултати 18. кола: Црвена звезда – Петроварадин 38:30, Јуниор-Житорађа 42:24. ОРК Београд –Срем 40:35. Панчево-Топличанин 38:34.Слога-Кучево 21:27, Београд-Кикинда 32:26.

Табела: Београд 30, Црвена звезда (Београд) 28, Панчево 25, Кикинда 22,Кучево и Срем (Сремска Митровица)  по  20, Топличанин (Прокупље) 18, ОРК Београд 17, Петроварадин 16, Слога (Петровац на Млави) 12, Јуниор (Београд) 4,Житорађа 0.

Раде Сандић