2021-06-01T09:12:35+02:00 1. јуна, 2021. 09:11 |

Са спортских терена

РУКОМЕТ – СУПЕР ЛИГА – ПЛЕЈ – ОФ (М)

Резултати 14. кола: Дубочица 54-Партизан 27:32. Раднички-Рудар 32:28. Војводина- Металопластика 35:33. Железничар 1949-Динамо 32:35.

Табела: Војводина (Нови Сад) 28, Партизан (Београд) 20, Металопластика (Шабац) 18, Железничар 1949 (Ниш) 15, Динамо (Панчево) 10, Дубочица 54 (Лесковац) 8, Раднички (Крагујевац) 7, Рудар (Костолац) 6.


ФУДБАЛ – СРПСКА ЛИГА – ЗАПАД
Резултати 33. кола: Слога 33-Јединство 0:1. ГФК Слобода-Будућност Крушик 2014. 3:1. Млади радник 1926-Тутин 0:0. Јошаница-Железничар 6:4. Гружа-Шумадија 4:2. Мачва 1929-Будућност (А) 1:0. Трепча-Бане 1931 0:0. Слога (П)-Смедерево 1924 3:2. Сушица- Таково 1:0.

Табела: Слога (Пожега) 77, Јединство (Уб) 65, Будућност (Ариље) и ГФК Слобода (Ужице) по 57, Трепча (Косовска Митровица) 55, Смедерево 1924 и Мачва 1929 (Богатић) по 50,Таково (Горњи Милановац ), Слога 33 (Петровац на Млави) и Млади радник 1926 (Пожаревац) по 49, Сушица (Крагујевац) 46,Тутин 45, Будућност Крушик 2014 (Ваљево) 44, Јошаница (Нови Пазар) 43, Железничар (Лајковац) 35, Гружа 25, Шумадија (Аранђеловац) 16, Бане 1931 (Рашка) 8.


ФУДБАЛ-ПОДУНАВСКО-ШУМАДИЈСКА ЗОНА
Резултати 32. кола: ОФК Напредак-Рудар 3:1. ОФК Аранђеловац-Петар Добрњац 5:1. РСК–Морава 2:1. Јасеница 2017-ВГСК 0:3. Поморавље–Слога (М) 6:0. Слобода-Борац (Ж) 2:0. ОФК Михајловац Ђердап 2:0. Слога (Б)-Звижд 2:0. Борац 1932-Карађорђе 0:1.

Табела: РСК (Раброво) 76, ОФК Михајловац 67, Слога (Баточина) 52, Поморавље (Влашки До), Карађорђе (Топола) и ОФК Аранђеловац 1979 по 51, ВГСК (Велико Градиште) 50, Морава (Велика Плана) 49, Рудар (Стамница) и Слобода (Липе) по 44, ОФК Напредак (Марковац) 43, Борац 1932 (Раља) 42, Ђердап (Голубац) 41, Звижд (Кучево) 39, Јасеница 2017 (Смедеревска Паланка) 32, Борац (Жабари) 21, Слога (Милатовац) 14 и Петар Добрњац (Добрње) 10.


ФУДБАЛ – БРАНИЧЕВСКА ОКРУЖНА ЛИГА

Резултати 32. кола: Напредак 1936-Млава (МЛ) 3:0. Сираково-Борац (К) 3:1. Обилић- Трговачки 4:0. Рудар 2001-Младост (Б) 3:0. Напредак Симићево-Интеграл 5:0. Омладинац (Ш)-Вихор 1:3 Будућност (В)-Манастирица 4:0. Слога (Л)-Рудар (Кр) 2:3. Слободан: Железничар.

Табела: Рудар 2001 (Костолац) 73, Обилић (Живица) 58, Напредак Симићево 48, Вихор (Маљуревац) и Рудар (Крепољин) по 47, Омладинац (Шетоње), Напредак 1936 (Велико Црниће). Будућност (Витежево) и Слога (Лучица) по 46, Борац (Кленовник) 45, Железничар (Пожаревац) 44, Сираково и Интеграл (Батуша) по 42, Трговачки (Петровац на Млави) 36, Младост (Бискупље) 34, Млава (Мало Лаоле) 14 и Манастирица 0.


ФУДБАЛ – МФЛ „ДУНАВ“

Резултати 28. кола: Житковица–Млава (Б) 4:0. Слога (М)-Напредак (Б) 1:2. Полет (В)- Млади борац 5:2. Љубичево-БСК 1931 4:2. Баштован 2015-Барич 0:2. Пек-Напредак (П) 1:4. Дизел–Батовац 2:1. Борац 2016-Стиг 1955 1:2.

Табела: Житковица 59, Напредак (Бубушинац) 58, Дизел (Баре) 53, Млава (Братинац) 51, Стиг 1955 (Берање) 48, БСК 1931 (Брежане) 47, Љубичево 45, Батовац 44, Млади борац (Мајиловац) и Барич по 42, Полет (Волуја) 40, Слога (Мустапић) 38, Напредак (Пољана) 33, Баштован (Царевац) 31, Борац 2016 (Доња Крушевица) 18, и Пек (Кусиће) -1.

Раде Сандић