„ПОЖАРЕВАЦ“ – „СУ БАЊИЦА“   4:3 (2:3)

ПОЖАРЕВАЦ – Хала ЈУ СЦ „Пожаревац“. Гледалаца: 150. Судија: Марјан Сарка 8 и Благоје Мијаиловић 8 (обојица из Вршца).

Стрелци: А. Станковић у 16, Н. Симић у 10. и 39. Минуту, О. Станковић у 26. за Пожаревац, а Јањић у 8. и Врбничанин у 6. и 15. минуту за „СУ Бањица“. Жути картони: Кокотовић и Јанковић („СУ Бањица“). Црвени картон Стефан Кокотовић („СУ Бањица“) у 40. минуту.

„ПОЖАРЕВАЦ“: ЈОВИЋ 8, ЈЕРЕМИЋ 7, А. СТАНКОВИЋ 7,5, В. СИМИЋ 7, Н. СИМИЋ 8,5, Новаковић 7, Живадиновић 7, Тошић 7, Пајић 7, Дракулић 7, О. Станковић 7,5, Михајловић 7, Крстић 7, Мирковић 7.

„СУ БАЊИЦА“: СОКИЋ 7,5, КОКОТОВИЋ 7, ЈАЊИЋ 7,5, МАЈСТОРОВИЋ 7, МИКУЛЕТИЋ 7, Спасић 7, Крстић 7, Петровић 7,5, Врбничанин 8, Јанковић 7.

Играч утакмице: Ненад Симић („Пожаревац“).

Врло добра екипа „СУ Бањица“ снажном игром повела је са 0:2, па 1:3, а домаћи су успели да ухвате прикључак од 2:3 са којим се резултатом отишли на одмор.

У наставку гости воде са 2:3, а Пожаревљани голом Огњена Станковића стижу до изједначења (3:3). Последњи минут био је кобан за Београђане, јер је виртуозни Владимир Симић постигао победоносни гол за славље Пожаревљана.

Наредну утакмицу КМФ „Пожаревац“ (12) игра у Нишу са екипом „Винтер спорт“ (11).

Текст и фото: Р. Сандић