У припремама за следећу јесењу полусезону Звижд је одиграо пријатељски меч у Пожаревцу са Железничарем. Кучевљани су  победили са 2:1 док је на полувремену било 2:0.

Текст:”Е Кучево

Први погодак постигао је Смиљанић у 3. минуту,  након грешке одбране домаћих, избио је сам пред Тодосијевића и смирено послао лопту у мрежу. Скоро истоветна ситуација и у 23. минуту када Звижд постиже други погодак: поново задњи ред домаћих није интервенисао како треба, Савковић је избио сам пред вратара пожаревљана и то је било удвостручење предности за кучевљане. Жеља до свог јединог погодка долази у 53. минуту након корнера са леве стране Продановић је био најсигурнији и из гужве савладао Вукојевића.

Пожаревац, стадион: Крај ложионице, гледалаца: 30, судија Митровић, стрелци: Смиљанић у 3. и Савковић у 23. минуту (Звижд) Продановић у 53. минуту (Железничар)

Железничар: Тодосијевић, Станковић, Н. Кочић, К. Кочић, Продановић, Крстић, Милошевић, Милићевић, Д. Стевић, Аврамовић и П.Стевић.

Још су играли: Миливојевић, Мирковић, Стојковић, Панчић и Милетић.

Звижд: Вукојевић, Јовановић, Терзић, Симић, Прчетић, Манојловић, Смиљанић, Мирковић, Савковић, Раданов и Станић.

Још су играли: Колески, А. Јовић, Д. Јовић и Јанковић.