Овог викенда вожена је четврта трка Националног шампионата Србије у мото кросу на стази MX парк Трешњари, у Краљеву. Организатор трка био је Аутомото клуб “GTC” Racing Краљево.

Возачи СМУ Ватрени из Пожаревца остварили су веома добре пласмане. Екипно су заузели прву позицију. Ненад Јеремић је у класи MX1 заузео треће место, Вук Дрманац у класи MX2  друго место и Александр Роша у класи MXV прво место. За свој клуб су узели бодове још и Саша Боркановић у класи MXV, Стефан Лазић у класи MXB, Данијел Јовановић у класи MX, Владимир Туцаковић у класи MX, Ђина Јовановић у класи MX85 и Саво Милетић у класи MX50.

Следећа трка која се бодује за Шампионат Србије, у оквиру Мото савеза Србије ће бити на домаћем терену Ватрених и то 5 – 6. октобра на стази MX парк Буковик. Као домаћини и организатори, Ватрени позивају љубитеље мото спорта да се одазову овим поводом и подрже их у свом граду.

Текст и фото: Милица Боркановић