2018-03-20T22:27:02+01:00 20. марта, 2018. 22:27 |

С П О Р Т

МИЛАДИНОВИЋ И ХРКАЛОВИЋ У КОСТОЛЦУ

После Милоша Миладиновића, редове свог матичног куба „Млади радник 1926” напустио је и нападач Дејан Хркаловић,који је такође прешао у редове костолачког Рудара.

МФЛ МЛАВА

 Шетоње испред Батуше

ТАБЕЛА (14.коло): Омладинац (Шетоње) 36, Интеграл (Батуша) 33, Раде Милошевић (Дубочка) 27, Раднички (Кнежица) 24, Јасеновац (Крепољин) 22, Манастирица 21, Напредак (Симићвео) 19, Младост (Рановац) 18, Бата Булић (Бистрица) 16, БСК 1924 (Божевац) 15, Омладинац (Старчево ), Крилаш (Ћовдин)  и Омладинац (Бусур) по 13,Слога 1952 (ВеликиПоповац) 11.


МФЛ ДУНАВ

 Витезови на челу колоне

ТАБЕЛА (13.коло):Обилић (Живица) 31, Дизел (Баре) 26, Житковића 2017 25, Жока Марковић Учa (Миљевић ) 24, Сираково и Стиг 1955 (Берање) по 22,Полет (Волуја) 19, Напредак (Пољана) 17, Напредак 1934 (Набрђе) 16,Слога (Мустапић) 15, Раднички (Пожежено) 12, Десине 7, Дунавац (Петка) 6.


ГФЛ  ПОЖАРЕВАЦ – МЛАВА

Вихор предњачи

ТАБЕЛА (11.коло): Вихор (Маљуревац) 28, Млавa (Братинац) 27, МИП Мајдан (Пожаревац) 22, Слoга (Дрмно) и Напредак (Бубушинац) по 18, Земљорадник (Трњане) 16, Победа (Стари Костолац) 15, Бели орао (Брадарац) 14, ОФК Грађански (Пожаревац) и Металац (Пожаревац ) по 7, Војвода Миленко (Кличевац ) 2.


 ДРУГА  КОШАРКАШКА  РЕГИОНАЛНА ЛИГА – „ЗАПАД 2“

Пожаревац” за корак испред Краљевчана

ТАБЕЛА (18.коло): Пожаревац 35, Слога Елите(Краљево) 34, Свилајнац 32, Страгари Шумадија (Аранђеловац) 29, Трепча (Косовска Митровица) 28,Слога Д (Деспотовац) 27, Зицер 2014 (Гружа) 26, Стари Рас (НовиПазар) 23, Гоч (ВрњачкаБања) и Слога ПНМ (Петровац на Млави ) по 22,  Бане (Рашка)21, Деспот (Смедерево) 0.


ОДБОЈКА –ПРВА ЛИГА СРБИЈЕ ( М )

Градиштанци приковани за дно

ТАБЕЛА (19.коло):ВА-014 Горење (Ваљево) 51, Партизан (Београд) 45, Борац (Старчево) 43, Младеновац 37, Смедерево Царина 34, Напредак 037 (Крушевац) 25, Железничар (Београд) 24, Косовска Митровица 23, Футог 22,Клек Србија шуме 15, Јагодина 13, ВГСК 10.


ФУДБАЛ-СУПЕР ЛИГА –ЖЕНЕ

Пожаревљанке уписале шесту победу

ТАБЕЛА (12.коло): Спартак (Суботица) 33,Црвена звезда (Београд) 28, Војводина (НовиСад) 21,Пожаревац 19, Машинац (Ниш) 17, Напредак (Крушевац) 9,Слога (Земун) 7,Рад (Београд) 1.


ЗОНА – ДУНАВ

Жабарци освојили бод у Костолцу

ТАБЕЛА (16.коло): Гружа 25, РСК 32, Пролетер 1976 (Јеловик) 31, Морава (ВеликаПлана) 30, Слога 33 (Петровац на Млави) 29, Звижд (Кучево) 28, Петар Добрњац (Добрње) 25, Хомољац (Жагубица) 24, Напредак (Марковац) 23, Ударник (Лозовик) 21, ВГСК (Велико Градиште) и Млади радник (Радинац) по 19, Рудар 2001 (Костолац) 18, Млади борац (Велико Орашје) 17, Шумадија (Топоница) 10, Борац (Жабари) 4.


СРПСКА ФУДБАЛСКА  ЛИГА – ЗАПАД

Пожаревљани из две утакмице укњижили 4 бода

ТАБЕЛА (19.коло): Златибор (Чајетина) 42, Смедерево 1924 40, Слога (Пожега) 39, Шумадија (А) 35, Јединство (Уб) 31, Пролетер Михајловац 30, Будућност Крушик 2014 (Ваљево)  28, Прово 27, Младирадник 1926 (Пожаревац) 25, Мокра Гора (Зубин поток), Карађорђе (Топола) и Полет (Љубић) 23, Лозница и Тутинпо 21, Шумадија 1903 (Крагујевац) 17, Железничар (Лајковац) и ФАП (Прибој )по 15 и Јединство Путеви (Ужице) 11.


БРАНИЧЕВСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА

Нема промене на врху табеле

ТАБЕЛА (17.коло):Рудар (Стамница) 35,Рудар (Крепољин) 31,Трговачки (Петровац) 28, Млава (Мало Лаоле) и Јединство (Љубиње) по 26,Слога (Буровац) 25,  Будућност (Везичево) 24,Ђердап (Голубац) и Борац (Кленовник) по 23, Полет (СувиДо) ,Макце и Младост (Бискупље) по 22,Радник (Салаковац) 19, Задругар (Табановац) и Напредак 1936 (Велико Црниће) по 18, Железничар (Пожаревац) 14.

Раде Сандић