2020-12-02T10:18:29+01:00 2. децембра, 2020. 10:18 |

СВЕТ СПОРТА 012

РУКОМЕТ: СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ (М) ГРУПА „Б“

 Резултати 9. кола: „Нови Пазар“ – „Црвена звезда“ 35:27; „Железничар 1949“ –„Металопластика“ 34:33; „Рудар“ – „Обилић“ и „Шамот 65“ – „Раднички“ (оба сусрета одложена су за 9. децембар).

Табела:Железничар 1949“ (Ниш) 15 бодова, „Рудар“ (Костолац)  12, „Металоопластика“ (Шабац) 11 бодова, „Нови Пазар“ 10, „Црвена звезда“ (Београд) 8, „Раднички“ (Крагујевац), „Шамот 65“ (Аранђеловац) и „Обилић“ (Београд) по 4 бода.

КОШАРКА: ПРВА РЕГИОНАЛНА ЛИГА -ЗАПАД „А“

Резултати 9. кола:Слога Елите“ – „Плана“ 80:100; „Зекас 75“ – „Свилајнац“ 85:63; „Јагодина“ – „Раднички 1950“ 100:89; „Смедерево1953“ – „Пожаревац“  (одложено).

Табела: Плана“ (Велика Плана) и „Свилајнац Компо“ по 14 бодова, „Јагодина“,  13, „Пожаревац“ и „Раднички 1950“ (Крагујевац) по 12 бодова, „Слога Елите“ (Краљево) 9, „Зекас 75“ (Рача) и „Смедерево 1953“ по 6 бодова.

ФУДБАЛ: ПОДУНАВСКО – ШУМАДИЈСКА ЗОНА

Резултати 17. кола: Петар Добрњац“ – ОФК „Напредак“ 2:1; „Морава“ (Велика Плана) – „Рудар“ (С) 3:1; „Слога“ (М) – РСК 0:4; „Борац“ (Ж) – „Јасеница 2017“ 1:2; „Карађорђе“ – „Слобода“ 7:2; „Слога“ (Б) – „Ђердап“ 3:1; „Пролетер Михајловац“ – „Борац 1932“ 4:0; Одложени су су сусрети ВГСК – ОФК „Аранђеловац 1979“ и „Звижд“ – ОФК „Поморавље 1946“.

Јесења табела: РСК (Раброво) 38 бодова, ОФК „Аранђеловац“ 32, „Морава ВП“  (Велика Плана) и „Слога“ (Баточина) по 30 бодова, „Пролетер Михајловац“ 29, „Поморавље“ (Влашки До) и „Карађорђе“ (Топола) по 27, ВГСК (Велико Градиште) 25 бодова, „Јасеница 2017“ (Смедеревска Паланка) 23, „Рудар“ (Стамница) 22, „Звижд“ (Кучево) 19 бодова, „Петар Добрњац“ (Добрње) 18, „Борац 1932“ (Раља) и „Ђердап“  (Голубац) по 17, „Борац“ (Жабари) 14, ОФК „Напредак“ (Марковац) и „Слобода“ (Липе) по 13 бодова, „Слога“ (Милатовац ) 8 бодова.

ФУДБАЛ: ОПШТИНСКА ЛИГА МАЛО ЦРНИЋЕ

Резултати 10. (последњег) кола: „Радник“ – „Јединство 2:3; „БСК 1924“ – „Стиг“ (Ц) 2:5; „Црни витез“ – „Шапине“ 0:3; „Стиг“ (МЦ) – „Напредак 1927“ 1:1.

Јесења табела: Јединство“ (Смољинац) 28 бодова, „Стиг“ (Црљенац) 26, „Шапине“ 24, „БСК 1924“ (Божевац) 12 бодова, „Радник“ (Слаковац) 9, „Црни витез“ (Калиште) 8, „Стиг“ (Мало Црниће) 6, „Напредак 1927“ (Топоница ) 5.

 ФУДБАЛ: ОПШТИНСКА ЛИГА ЖАГУБИЦА

Резултати 11. (последњег) кола: „Слога“ – „Лазница“ 3:0; „Близнак Медвеђица“ – „Младост“ 1:4; „Звезда“ – „Селиште“ 1:2; „Вуковац 98“ – „Млава“ 1:1; „Бест Сиге“ – „Хомољац“ 0:2; „Осаница“ – „Будућност“ 2:1.

Јесења табела: „Младост“ (Крупаја) 28 бодова, „Хомољац 26“, „Слога“ (Јошаница) 22, „Врело 1971“ (Милановац) и „Будућност“ (Милатовац) по 19 бодова, „Лазница“ 18, „Осаница“ 16, „Звезда“ (Изварица) 15, „Селиште“ и „Близнак Медвеђица“ (Близнак) по 12 бодова, „Вуковац 98“ 4, „Млава“ (Рибаре) 1, „Бест Сиге“ (Сиге) без бодова.

РУКОМЕТ: ПРВА ЛИГА ЗАПАД – ГРУПА „А“

Резултати 7. кола: Паланка“ – „Осипаоница“ 39:26; „Рудар II“ – ОРК „Млади радник“ 25:25; „Ударник“ – „Јединство 1974“ 24:33; „Локомотива“ – „Слога“ 31:32; „Шамот 65. II“ – „ Смедерево II“ 44:22; Слободан: „Карађорђе“.

Резултати 8. кола: Јединство 1974“ – „Локомотива“ 29:33; ОРК „Млади радник“ – „Ударник“ 36:25; „Осипаоница“ – „Рудар II“ 32:34; „Карађорђе“ – „Паланка“ 42:24; „Слога“ – „Шамот 65 II (игра се 1. децембра).

Табела: Слога“ (Петровац на Млави)14 бодова, „Јединство 1974“ (Крњево) 12,  „Локомотива“ (Лапово) 10 бодова, „Шамот 65. II“ (Аранђеловац) и „Карађорђе“ (Топола) по 8 бодова, ОРК „Млади радник“ (Пожаревац) и „Рудар II“ (Костолац) по 5, „Паланка“ (Смедеревска Паланка) 4 бода, „Смедерево II“, „Ударник“ (Лозовик) и „Осипаоница“ 0.